Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz k**wa :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz ku***a :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz ku***a :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy.

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba będziemy musieli poważnie porozmawiać na spocie :bicz:

ja ci podaje wyniki piłkarskie a ty mi tu takie coś :no:

Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz ku***a :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy.

:polew: :polew: :polew: :polew:

true :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:hi:

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz ku***a :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy.

:polew: :polew: :polew: :polew:

true :gwizdanie:

:polew:

A urlopu nie ma :polew: :polew:
Opublikowano

siema z samego rana jak wstalem :kox:

bier się do roboty, gruba czeka :naughty:

kolejny poganiacz ku***a :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Przemek, proszę nie przeklinaj i myślę, że nie trzeba Ci przypominać że czas już do pracy.

:polew: :polew: :polew: :polew:

chyba będziemy musieli poważnie porozmawiać na spocie :bicz:

ja ci podaje wyniki piłkarskie a ty mi tu takie coś :no:

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:
Opublikowano

A urlopu nie ma :polew: :polew:

i ty Bulczasie przeciwko mnie ;(

:polew:

chyba będe zmuszony wam spuścić lajtowy wp***dol na opamiętanie :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:32_________________________________________________

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A urlopu nie ma :polew: :polew:

i ty Bulczasie przeciwko mnie ;(

:polew:

chyba będe zmuszony wam spuścić lajtowy wp***dol na opamiętanie :gwizdanie:

:decayed:

No, no... Bez takich mi tu! :punish::stop:

:tongue4::kox:

Opublikowano

A urlopu nie ma :polew: :polew:

i ty Bulczasie przeciwko mnie ;(

:polew:

chyba będe zmuszony wam spuścić lajtowy wp***dol na opamiętanie :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:32_________________________________________________

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

Jakbyś bywał na spocie to bym się bał ale tak to mogę spać spokojnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 09:34_________________________________________________Kurde cza iść do pracy ostatni dzień :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: Gamonie
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: Gamonie

:siema: gamoniu
Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac :tongue4:

Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac :tongue4:

ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac :tongue4:

ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox: :kox: :kox:

żeby CI siedzeń nie umazała :wink4:

Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac :tongue4:

ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox: :kox: :kox:

żeby CI siedzeń nie umazała :wink4:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ide zaraz konczyc podłączać skrzynie i wzmaka... i posprzątać w aucie...własna matka sie wstydzi do niego wziąść :kox:

:polew: :polew: :polew:

ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac :tongue4:

ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox: :kox: :kox:

żeby CI siedzeń nie umazała :wink4:

zebys se siedzen nie umazal :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

ale dobrze podałeś kto wygrał :P napisałeś , że było 2:3 dla menczesteru :decayed: a było 1:3 dla menczesteru przecież :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.