Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

ale dobrze podałeś kto wygrał :P napisałeś , że było 2:3 dla menczesteru :decayed: a było 1:3 dla menczesteru przecież :tongue4:

Ale dwa tygodnie temu! :tongue4::polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

ale dobrze podałeś kto wygrał :P napisałeś , że było 2:3 dla menczesteru :decayed: a było 1:3 dla menczesteru przecież :tongue4:

Ale dwa tygodnie temu! :tongue4::polew: :polew:

co dwa tygodnie temu ?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/magia-lecha-debiut-marzen-milionerzy-powaleni-na-l,1,3772504,wiadomosc.html

przecież wczoraj było 3:1 dla lecha , czyli 1:3 dla menczesteru :decayed:

Opublikowano

No przyjedź wreszcie na spota. :wink4: A jeśli chodzi o wyniki to żebyś choć podawał prawidłowo... :kox::polew:

o 1 bramke sie tylko jebłem i podałem wygraną nie dla tej drużyny co miało być no ale to przecież idzie się domyśleć co i jak

:polew: :polew: :polew:

ale dobrze podałeś kto wygrał :P napisałeś , że było 2:3 dla menczesteru :decayed: a było 1:3 dla menczesteru przecież :tongue4:

Ale dwa tygodnie temu! :tongue4::polew: :polew:

co dwa tygodnie temu ?

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/magia-lecha-debiut-marzen-milionerzy-powaleni-na-l,1,3772504,wiadomosc.html

przecież wczoraj było 3:1 dla lecha , czyli 1:3 dla menczesteru :decayed:

Aleś wymyślił... :naughty:
Opublikowano

CA podpięte.... ale napierdddddddddddd**la ..... mniami

a co do koleżanki, wątpie, że mi da....ale może wziąść hahahahhaa :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

znowu jedziesz chlać? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

znowu jedziesz chlać? :decayed:

I zaś bedzie narzekał... :naughty:
Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

znowu jedziesz chlać? :decayed:

I zaś bedzie narzekał... :naughty:

nom narzekam bo nie chce mi się jechać, ale może sypnie śniegiem i droga będzie ciekawsza :ad:

jutro ok 11 muszę być w nowym targu :disgust:

jak na razie nie zapowiada się na pijaństwo, no chyba że... :song:

Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

znowu jedziesz chlać? :decayed:

I zaś bedzie narzekał... :naughty:

nom narzekam bo nie chce mi się jechać, ale może sypnie śniegiem i droga będzie ciekawsza :ad:

jutro ok 11 muszę być w nowym targu :disgust:

jak na razie nie zapowiada się na pijaństwo, no chyba że... :song:

ja yhymm :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jechał ktoś ostatnio do Zakopanego?

Są jakieś aktywne foto na Zakopiance?

znowu jedziesz chlać? :decayed:

I zaś bedzie narzekał... :naughty:

nom narzekam bo nie chce mi się jechać, ale może sypnie śniegiem i droga będzie ciekawsza :ad:

jutro ok 11 muszę być w nowym targu :disgust:

jak na razie nie zapowiada się na pijaństwo, no chyba że... :song:

ja yhymm :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

Pussy :polew:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

Pussy :polew:

ciekawe ile razy byłeś w SK :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

Pussy :polew:

ciekawe ile razy byłeś w SK :rolleyes:

moze z 3 :polew:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

nie wkurwiaj mnie bo zrezygnuję z tej imprezy na której ma być dużo lasek i wpadnę do Rybnika...podobno macie tam fajny zalew :kox:

aha :hi: po pracy i spadam na Kato jak co to dzwońta :hi:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

nie wkurwiaj mnie bo zrezygnuję z tej imprezy na której ma być dużo lasek i wpadnę do Rybnika...podobno macie tam fajny zalew :kox:

aha :hi: po pracy i spadam na Kato jak co to dzwońta :hi:

moja wina że ADR nie jedzie :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

nie wkurwiaj mnie bo zrezygnuję z tej imprezy na której ma być dużo lasek i wpadnę do Rybnika...podobno macie tam fajny zalew :kox:

aha :hi: po pracy i spadam na Kato jak co to dzwońta :hi:

moja wina że ADR nie jedzie :decayed:

tak Twoja :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wyspałem :decayed:

wbijasz ADRem na Gliwice??:P

yyy nie, nie chce mi się jechać tym padłem

nie wkurwiaj mnie bo zrezygnuję z tej imprezy na której ma być dużo lasek i wpadnę do Rybnika...podobno macie tam fajny zalew :kox:

aha :hi: po pracy i spadam na Kato jak co to dzwońta :hi:

moja wina że ADR nie jedzie :decayed:

tak Twoja :decayed:

no prawie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.