Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mnie k**wa słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;(

ale o co chodzi z tymi fajkami...? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:00_________________________________________________

dobra, koniec tematu kasa :gwizdanie:

co koniec przegrałeś to płać... :blink:

pala tam fajki a on nie chce tego wdychac i takie tam [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________

seski pisalem ze kaska po pierwsze fajki po drugie zyganie i nie pobawi sie bo nie da rady wiec lipa ;([br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________

:hi: Ładnie jedziecie znowu. Widziałem że Pucek chcę oblać zrobione auto i stawia :naughty:

hhahhahahahaha

1. auto nie jest zrobione

2. auto będzie zrobione za miesiąc

3. jak wy będziecie w czekoladzie to ja będę na trzepaniu mózgu - Mayday

4. chyba żartujesz :wink4:

ale ty jesteś skąpiec...

na grubie robi grube kokosy i nawet z kolegami nie chce świętować... :tongue4:

założę się, że masz więcej :wink4:

pucol wychodzi na to ze ty tam marne grosze zarabiasz to co ty tam jeszcze robisz zwolnij sie :decayed:

załatw mi robotę gdzie po 8h będę w domu i zarobię 3 kafle

sam bym taka chcial ale pogadaj ze stanleyem moze ci cos pochyta :decayed:

ej stan nie jest biurem pracy...

poza tym najpierw mi ma załatwić... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:02_________________________________________________

Ja też nie wiem czy dam radę. w czwartek mam robotę :gwizdanie:

co ty znowu przy aucie chcesz rezać... :rolleyes:

biurem nie jest ale pracuje na stanowisku :decayed: i uczony jest :gwizdanie:

nie to co my... prostaki... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

Opublikowano

nie to co my... prostaki... :gwizdanie:

:polew:

Fajfun nie MY tylko TY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

tez to obejrzalem i mafii sie nie tykam ja uczciwy koles jestem :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________

nie to co my... prostaki... :gwizdanie:

:polew:

Fajfun nie MY tylko TY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie to co my... prostaki... :gwizdanie:

:polew:

Fajfun nie MY tylko TY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no dobra ja... :embarrassed:

ale się staram wyjść na ludzi i poza tym jestem fajny...

:polew:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra ja... :embarrassed:

ale się staram wyjść na ludzi i poza tym jestem fajny...

:polew:

ja yhymm :tongue4::decayed:
Opublikowano

no dobra ja... :embarrassed:

ale się staram wyjść na ludzi i poza tym jestem fajny...

:polew:

ja yhymm :tongue4::decayed:

miło że się zgadzasz... :good:

Diman nie chciał... :(

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

Opublikowano

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: :naughty:

a co ze skóry łatwiej się ściera resztki co wyciekną...

nie tak jak ze szmacianych recaro... :gwizdanie:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: :naughty:

a co ze skóry łatwiej się ściera resztki co wyciekną...

nie tak jak ze szmacianych recaro... :gwizdanie:

:polew: jeeeeebany

Opublikowano

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

a ty bedziesz... :shocked:

Opublikowano

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

a ty bedziesz... :shocked:

wypłata jest :kox:

nawet ja ADRem wpadnę, albo z Dimanem :decayed:

Opublikowano

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: :naughty:

a co ze skóry łatwiej się ściera resztki co wyciekną...

nie tak jak ze szmacianych recaro... :gwizdanie:

taki postawili " wymóg " jak kumpel zaczynał je wozić 530 betą

Kędzior na 95% będe- wyjmaki mam w schowku także jak coś to Ci je przytargam, ale podłącz na tyle, żebyśmy jutro posłuchali:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.