Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

No wpadni bo już Cię nie pamiętam! :wink4: Bandzior pewnie Ci rośnie na potęgę! Tylko wycieczki po kraju se robisz a do roboty byś się wziął! :wink4::polew:

e tam do roboty zwiedzać trzeba :naughty:

:good::wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czas do domu :decayed:

Opublikowano

czas do domu :decayed:

no to szerokosci :wink4:

Opublikowano

czas do domu :decayed:

Ja jeszcze 3 godzinki i DŁŁŁUUUUGGGIIIII weekend... :kox::evil::drunk::dance::thumbup::drinks::radocha::banan3::banan::banan1::banan2::buhaha::yeee:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Co tam? :kox:
Opublikowano

:gwizdanie:

ogarnąłeś temat w garażu :naughty:

Opublikowano

drugi dzień walki z wahaczem, tym razem tył :gwizdanie:

nawet mega młot nie pomagał, więc szlifierka, potem wiertarka, 5 ułamanych wierteł ale poszło :kox:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________

:gwizdanie:

ogarnąłeś temat w garażu :naughty:

jeżeli masz na myśli naprawę po stłuczce to lipa :decayed: dalej tak jak było

na koncie mam 00,01 zł :polew:

Opublikowano

drugi dzień walki z wahaczem, tym razem tył :gwizdanie:

nawet mega młot nie pomagał, więc szlifierka, potem wiertarka, 5 ułamanych wierteł ale poszło :kox:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:14_________________________________________________

:gwizdanie:

ogarnąłeś temat w garażu :naughty:

jeżeli masz na myśli naprawę po stłuczce to lipa :decayed: dalej tak jak było

na koncie mam 00,01 zł :polew:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:16_________________________________________________a ten grosz trzymaj na szczescie :naughty:

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

no to sie tylko cieszyc to mi porzyczysz co :mysli:

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

no to sie tylko cieszyc to mi porzyczysz co :mysli:

:polew:

dobry żart :good:

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

no to sie tylko cieszyc to mi porzyczysz co :mysli:

:polew:

dobry żart :good:

co zart nie poratujesz kumpla w potrzebie ;(

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

no to sie tylko cieszyc to mi porzyczysz co :mysli:

:polew:

dobry żart :good:

co zart nie poratujesz kumpla w potrzebie ;(

jak dostanę wypłacone z AC to pożyczę, z wypłaty naprawiam auto :rolleyes:

Opublikowano

jutro już będzie przelew więc po groszu :decayed:

no to sie tylko cieszyc to mi porzyczysz co :mysli:

:polew:

dobry żart :good:

co zart nie poratujesz kumpla w potrzebie ;(

No nie bądź żyła Pucek! Ja też pożyczę co nieco... :kox:
Opublikowano

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

taaaaaaaaa :polew: :polew: :polew:

Diman, Ty na postojowym miałeś więcej niż ja teraz :polew:

Opublikowano

no to widze ze z kolegami z a4 nie zgine dzieki za checi :notworthy: :notworthy: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 18:28_________________________________________________

nie jestem żyła, mam kupę wydatków i nie zarabiam worka pieniędzy :tongue4:

przeciez siedzisz caly czas ostatnio w robocie to ci kasa rosnie ze nawet o tym nie wiesz :kox:

taaaaaaaaa :polew: :polew: :polew:

Diman, Ty na postojowym miałeś więcej niż ja teraz :polew:

:gwizdanie:

e tam przesadzasz :cool1:

Opublikowano

i wszystko już wiadomo :decayed:

Ty ciągle masz mało :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.