Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pier**licie :decayed: wiadomo , że da sie ruszyć nawet moim , że mieli do 3 biegu , ale to przecież świadczy o nieudolności :gwizdanie:

ja jeżdże tak, że nawet na jedynce mi nie mieli :tongue4: wiadomo , że nie rusze z taką k**wą jak z Q , ale nie ma wielkiej bidy przy moim zawiasie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pier**licie :decayed: wiadomo , że da sie ruszyć nawet moim , że mieli do 3 biegu , ale to przecież świadczy o nieudolności :gwizdanie:

ja jeżdże tak, że nawet na jedynce mi nie mieli :tongue4: wiadomo , że nie rusze z taką k**wą jak z Q , ale nie ma wielkiej bidy przy moim zawiasie :decayed:

druga sprawa jest taka, że ADR stoi na 15" :decayed:

Opublikowano

Stanley, nie z Tobą a Twoim autem, wtedy jak jechaliście z Akjamem moją kuchenką :decayed:

aaa, to wtedy, co później miałem duszności w nocy i śnił mi się Auschwitz :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pier**licie :decayed: wiadomo , że da sie ruszyć nawet moim , że mieli do 3 biegu , ale to przecież świadczy o nieudolności :gwizdanie:

ja jeżdże tak, że nawet na jedynce mi nie mieli :tongue4: wiadomo , że nie rusze z taką k**wą jak z Q , ale nie ma wielkiej bidy przy moim zawiasie :decayed:

bo przy tych felgach masz straty na kołach 80KM :decayed:

Opublikowano

Stanley, nie z Tobą a Twoim autem, wtedy jak jechaliście z Akjamem moją kuchenką :decayed:

aaa, to wtedy, co później miałem duszności w nocy i śnił mi się Auschwitz :wink4:

:gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

pier**licie :decayed: wiadomo , że da sie ruszyć nawet moim , że mieli do 3 biegu , ale to przecież świadczy o nieudolności :gwizdanie:

ja jeżdże tak, że nawet na jedynce mi nie mieli :tongue4: wiadomo , że nie rusze z taką k**wą jak z Q , ale nie ma wielkiej bidy przy moim zawiasie :decayed:

bo przy tych felgach masz straty na kołach 80KM :decayed:

no akurat o lecie nie gadam bo to wiem , że mam wc**j spadku mocy , ale też nie musze hamować przed zakrętami :kox:

ale pisałem o teraźniejszej pogodzie i o zimowych 15kach :decayed:

Opublikowano

Keżor a jak zimą :gwizdanie:

bo mocną ośką nie miałem okazji poruszać się zimą :)

Opublikowano

mi piszczą, bo mój zostawia 4 ślady :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:06_________________________________________________

Keżor a jak zimą :gwizdanie:

bo mocną ośką nie miałem okazji poruszać się zimą :)

spytaj się Miszki :polew:

Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor a jak zimą :gwizdanie:

bo mocną ośką nie miałem okazji poruszać się zimą :)

szału ni ma :gwizdanie: najczęściej ruszanie z dwójki i praktycznie bez gazu :gwizdanie: ale też za***iście dużo zależy od opon :)
Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Keżor a jak zimą :gwizdanie:

bo mocną ośką nie miałem okazji poruszać się zimą :)

szału ni ma :gwizdanie: najczęściej ruszanie z dwójki i praktycznie bez gazu :gwizdanie: ale też za***iście dużo zależy od opon :)

czyli męczarnia :rolleyes:

Opublikowano

Keżor a jak zimą :gwizdanie:

bo mocną ośką nie miałem okazji poruszać się zimą :)

szału ni ma :gwizdanie: najczęściej ruszanie z dwójki i praktycznie bez gazu :gwizdanie: ale też za***iście dużo zależy od opon :)

czyli męczarnia :rolleyes:

Oj tam, oj tam... :wink4:
Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

przyjedź w zime na doline :decayed: tam nie takie ADRy bokami latają :polew:

Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

przyjedź w zime na doline :decayed: tam nie takie ADRy bokami latają :polew:

:gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

przyjedź w zime na doline :decayed: tam nie takie ADRy bokami latają :polew:

widziałem :decayed:

i niektórzy dewastują ławki :polew:

Opublikowano

no proszę Cię :polew:

jeździłem ADRem zimą :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:08_________________________________________________nie nadawał się nawet do jazdy bokami :polew:

przyjedź w zime na doline :decayed: tam nie takie ADRy bokami latają :polew:

widziałem :decayed:

i niektórzy dewastują ławki :polew:

I musisz mieć AC żebyś nie wyszedł na tym źle... :naughty:
Opublikowano

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

Opublikowano

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

jeszcze nikt tyłem w ławkę nie przywalił,

masz zielone światło możesz być pierwszy :tongue4:

Opublikowano

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

załóż jeszcze body z S4 lub RS4 bo pług się czasem przydaje :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.