Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o f*ck :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

jeszcze nikt tyłem w ławkę nie przywalił,

masz zielone światło możesz być pierwszy :tongue4:

masz zielone światło

:polew:

Opublikowano
  • Autor

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

załóż jeszcze body z S4 lub RS4 bo pług się czasem przydaje :decayed:

nie maluje auta przed zimą , także pług jest pochytany :decayed:
Opublikowano

o f*ck :polew:

:shocked:

Opublikowano

planuję jeszcze odnowić tył :polew:

więc pewnie wpadnę na dolinę :naughty:

załóż jeszcze body z S4 lub RS4 bo pług się czasem przydaje :decayed:

nie maluje auta przed zimą , także pług jest pochytany :decayed:

:decayed:

Opublikowano

taaa

zakładam 1 BA :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o f*ck :polew:

no a taki fajny tyłek :gwizdanie:
Opublikowano

ale mi dzisiaj duszno :sick3: koniec z alko- przynajmniej do piątku :rolleyes:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:48_________________________________________________u mnie też już po wizycie szefa, wpadł na 10 sek :blink:

u mnie szefa jeszcze nie bylo jak dlugo tam robie :polew: :polew: a robie juz 4-ty rok :gwizdanie:

:hi: dobry po robocie raczej po nudzie :tongue4:

Opublikowano

Romantyczny podryw

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:25_________________________________________________a tak esy w B6 trzymają serie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168955.msg0#new

Opublikowano

o f*ck :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: laska ma jaja :>

Opublikowano

Romantyczny podryw

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:25_________________________________________________a tak esy w B6 trzymają serie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168955.msg0#new

takiej końcówki się nie spodziewałem :polew:

Opublikowano

Romantyczny podryw

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:25_________________________________________________a tak esy w B6 trzymają serie :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168955.msg0#new

romantyczny podryw mnie rozwalil :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

ooo to może też wpadnę :tongue4:

ADRem :polew:

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

No wpadni bo już Cię nie pamiętam! :wink4: Bandzior pewnie Ci rośnie na potęgę! Tylko wycieczki po kraju se robisz a do roboty byś się wziął! :wink4::polew:
Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

ooo to może też wpadnę :tongue4:

ADRem :polew:

to wpadnij do mnie pojedziemy razem moim :wink4:

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

ooo to może też wpadnę :tongue4:

ADRem :polew:

to wpadnij do mnie pojedziemy razem moim :wink4:

pomyślę :) zgadamy się :)

Opublikowano
Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

No wpadni bo już Cię nie pamiętam! :wink4: Bandzior pewnie Ci rośnie na potęgę! Tylko wycieczki po kraju se robisz a do roboty byś się wziął! :wink4::polew:

e tam do roboty zwiedzać trzeba :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 15:46_________________________________________________

Dobry, stary filmik... :polew: :polew: :polew:

Diman! Ty żyjesz?! :kox:

ano zyje i jest szansa ze jutro u was bede na spocie :banan3::banan2:

ooo to może też wpadnę :tongue4:

ADRem :polew:

to wpadnij do mnie pojedziemy razem moim :wink4:

pomyślę :) zgadamy się :)

oki jak cos to dzwon :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.