Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niezłe dziwexy :naughty: :naughty: :naughty:

I kto to wszystko dupi... :kox:

Talib :decayed::polew:

:polew: :polew: :polew:

ode mnie to 3 w bok :tongue4: :tongue4: ja wszystkich nie ogarniam, chociaż staram się jak moge :polew:

Opublikowano
  • Autor

tam trzeba mieć konto :polew:

a ja nie mam i oglądałem :gwizdanie: no nic , przepadły wam za***iste tyłki :decayed:
Opublikowano

tam trzeba mieć konto :polew:

a ja nie mam i oglądałem :gwizdanie: no nic , przepadły wam za***iste tyłki :decayed:

nie kłam, twoja przeglądarka automatycznie dodaje login :kezor hasło: podobnojestemmurzynemimamduzejaja :gwizdanie:

Opublikowano

ale spam leci, zima zawitała :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zima zawitała :cool1:

ja yhymm :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:37_________________________________________________

tam trzeba mieć konto :polew:

a ja nie mam i oglądałem :gwizdanie: no nic , przepadły wam za***iste tyłki :decayed:

nie kłam, twoja przeglądarka automatycznie dodaje login :kezor hasło: podobnojestemmurzynemimamduzejaja :gwizdanie:

taaa podawaj wszystkim moje hasło :wallbash::decayed:
Opublikowano

:hi: z rana

co ja miałem za sen :wallbash: masakra

PS. nic zbereźnego :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

powiedzcie mi którędy najlepiej na lotnisko jechać do Pyrzowic ?

Opublikowano

:hi:

powiedzcie mi którędy najlepiej na lotnisko jechać do Pyrzowic ?

do Wojkowic Kościelnych masz cały czas dwa pasy i tam kręcisz na Pyrzowice też całkiem przyjemna droga - moim zdaniem najlepsza i najszybsza

:hi: wszystkim, mnie zaś nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

w tytule sedan, a w pierwszym zdaniu w opisie "A4 kombi" :>

:hi: z rana

co ja miałem za sen :wallbash: masakra

PS. nic zbereźnego :gwizdanie:

opowiadaj :cool1:

Opublikowano

jak nic zbereźnego to po co ma opowiadać ? :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkim opier.dalaczom

:hi:

powiedzcie mi którędy najlepiej na lotnisko jechać do Pyrzowic ?

przez kraków :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 08:47_________________________________________________

:hi: z rana

co ja miałem za sen :wallbash: masakra

PS. nic zbereźnego :gwizdanie:

jak nic zbereźnego to lipa :thumbdown:

:polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 08:47_________________________________________________

jak nic zbereźnego to po co ma opowiadać ? :decayed:

:bag:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 08:48_________________________________________________ :dance::banan1::banan::JC_fan:

Opublikowano

dziękuje OKO myślalem żeby o Rzeszów przy okazji zachaczyc :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 08:51_________________________________________________A-rek lapek wybrany ?

Opublikowano

wielkie joł z rańca,

Stanley pewnie ci się śnił Rocco

:polew: :polew: :sick3:

:dance::banan1::banan::JC_fan:

:decayed::good:
Opublikowano

konicziła Kędzisaaaan :hi:

Opublikowano

wielkie joł z rańca,

Stanley pewnie ci się śnił Rocco

:polew: :polew: :sick3:

:dance::banan1::banan::JC_fan:

:decayed::good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________jak ktoś może to weźcie na spota te klucze do wyjmowania radyjka te śledziki czy jakoś tam :tongue4:

:wink4:

Nie Rocco a japońscy wojownicy w Estonii :polew:

Opublikowano

wielkie joł z rańca,

Stanley pewnie ci się śnił Rocco

:polew: :polew: :sick3:

:dance::banan1::banan::JC_fan:

:decayed::good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 09:15_________________________________________________jak ktoś może to weźcie na spota te klucze do wyjmowania radyjka te śledziki czy jakoś tam :tongue4:

:wink4:

Nie Rocco a japońscy wojownicy w Estonii :polew:

Ty zacznij brać jakieś leki, albo rzuć te które bierzesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.