Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: a ja chory. :(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po robocie, ja niestety pracuje w piątek, ale zajob :wallbash:
Opublikowano

:hi: po robocie, ja niestety pracuje w piątek, ale zajob :wallbash:

ej w końcu skończysz w szpitalu jak tak będziesz pracował dużo...

:no:

Opublikowano

ty sie na sobote zapisuj a le jakies gry obczajasz :wink4:

jak nie będzie dobrego węzła sanitarnego to nie jade :thumbdown:

to nie gra tylko hellboy nieogladales filmu? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Okocim pssssyt :naughty:

Opublikowano

Okocim pssssyt :naughty:

ja też zaraz coś psssytne

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

Opublikowano

Okocim pssssyt :naughty:

nierób smaka
Opublikowano

Okocim pssssyt :naughty:

nierób smaka

Dawaj jutro wolne. Trzeba wlać do baku :decayed:
Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ? [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 19:51_________________________________________________krolu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=169437.0

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend
Opublikowano

ty sie na sobote zapisuj a le jakies gry obczajasz :wink4:

jak nie będzie dobrego węzła sanitarnego to nie jade :thumbdown:

to nie gra tylko hellboy nieogladales filmu? :polew: :polew: :polew:

no nie filmu nie ogladalem a wezel sanitarny jest pelen.................................. w jeziorze :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:
Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

Opublikowano

Oj Miszka serducho Ci nie wytrzyma jak tak dalej pójdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

a co kupujesz...? :decayed:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

a co kupujesz...? :decayed:

na c**j mi mam B5(jeździ nim Ula teraz) i Yarisa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.