Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

a co kupujesz...? :decayed:

na ch***j mi mam B5(jeździ nim Ula teraz) i Yarisa

no jako zabawkę... :decayed:

hmm no dobra ja szukam roboty to co nie trzeba tam kogoś u was?

niech stracę nawet za 15k mogę tak pozapierdzielać... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

a co kupujesz...? :decayed:

na ch***j mi mam B5(jeździ nim Ula teraz) i Yarisa

no jako zabawkę... :decayed:

hmm no dobra ja szukam roboty to co nie trzeba tam kogoś u was?

niech stracę nawet za 15k mogę tak pozapierdzielać... :naughty:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

Opublikowano

ludzie weakend nie rozmawiajmy o robocie :decayed:

trzeba trochę się wyluzować

Seski zastanów się jesteś zmienny jak baba w ciąży :tongue4:

Opublikowano

Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:

kiedy ?

W weekend

już tam napisałem, będę na 80 % pracował

Masz nockę :mysli: :mysli: :jerk::sex::decayed:

nie ja nie mam nocek, ale jak widać ostatnio nawet na spoty nie mam czasu, w piątek już wiem że pracuje od rana do wieczora, sobota w zależności od piątku ale już wiem że mam meksyk :confused4:

przez ciebie wiem napewno że nigdy nie będę pracował w banku... :kox:

wiesz...niektórzy już wiedzą, jak 17k wpada na konto to warto :kox: 2 miechy roboty i b6 wpada jak ta lala :buhaha:

a co kupujesz...? :decayed:

na ch***j mi mam B5(jeździ nim Ula teraz) i Yarisa

no jako zabawkę... :decayed:

hmm no dobra ja szukam roboty to co nie trzeba tam kogoś u was?

niech stracę nawet za 15k mogę tak pozapierdzielać... :naughty:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :decayed:

kolega... :([br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________

ludzie weakend nie rozmawiajmy o robocie :decayed:

trzeba trochę się wyluzować

Seski zastanów się jesteś zmienny jak baba w ciąży :tongue4:

ej za 15k też byś był zmienny... :tongue4:

Opublikowano

ludzie weakend nie rozmawiajmy o robocie :decayed:

trzeba trochę się wyluzować

Seski zastanów się jesteś zmienny jak baba w ciąży :tongue4:

oj trzeba trzeba, ale nie mam jak :afro:

Opublikowano

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

Opublikowano

ludzie weakend nie rozmawiajmy o robocie :decayed:

trzeba trochę się wyluzować

Seski zastanów się jesteś zmienny jak baba w ciąży :tongue4:

oj trzeba trzeba, ale nie mam jak :afro:

a z miszkją niew gadaj na takie tematy

całą kasę chce dla siebie :kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:33_________________________________________________

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

kto to Fajfun - nie jestem na bieżąco w spamie :wink4:

Opublikowano

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

a gdzie by tam ze mną pracował jak ja bym pewnie dostał inny rejon... :tongue4:

pozatym miszka mnie nie chce... :([br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

kto to Fajfun - nie jestem na bieżąco w spamie :wink4:

mnie tak głupki ochrzciły... :disgust:

Opublikowano

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

kto to Fajfun - nie jestem na bieżąco w spamie :wink4:

Fajfun - Seski
Opublikowano

Miszka nie chciałbyś pracować z Fajfunem dzień w dzień ?? :polew:

kto to Fajfun - nie jestem na bieżąco w spamie :wink4:

Seski :gwizdanie:
Opublikowano

z wieczora :hi:

TYSKIEEEEE psssssyt :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

Opublikowano

z wieczora :hi:

TYSKIEEEEE psssssyt :decayed: :decayed: :decayed:

a do mnie już jedzie Burbon z lidla :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

a będziesz nam robił je...? :naughty:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

a co mnie to :tongue4:

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? :P

zostaniesz na śniadanie :decayed:

a będziesz nam robił je...? :naughty:

:sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.