Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie takie głupie hasło rzuciłem a tu tyle specjalistów się znalazło... :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to musisz dwa ostatnie zebra wyjeb*c :naughty:

jakies doswiadczenia :mysli:

pewnie zna kogoś, kto to zrobił :wink4:

albo.....

Bulik ile masz zeber :?:

Opublikowano
to musisz dwa ostatnie zebra wyjeb*c :naughty:

jakies doswiadczenia :mysli:

pewnie zna kogoś, kto to zrobił :wink4:

albo.....

Bulik ile masz zeber :?:

:OMG:

Opublikowano
to musisz dwa ostatnie zebra wyjeb*c :naughty:

jakies doswiadczenia :mysli:

pewnie zna kogoś, kto to zrobił :wink4:

albo.....

Bulik ile masz zeber :?:

3y haahhhhahhahaaaaaaaaaaaaa
Opublikowano

bez grzania :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________Stan a teraz nie masz kubłów :?:

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

jesteście przec**je nic wam nie pasuje :kox:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________seski obczaj na allegro co można za 1000zł kupić-gorszy stan

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

jesteście przec**je nic wam nie pasuje :kox:

:disgust:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

Opublikowano

bez grzania :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________Stan a teraz nie masz kubłów :?:

mam najbardziej standardowe :thumbdown:

z resztą, ja już w to auto nie wkładam kasy, w przyszłym roku będzie mieć już 10 lat.

Zależy mi tylko, żeby było w dobrym stanie technicznym :)

i żeby nie objeżdzała mnie seryjna Octavia czy Passat :decayed:

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

jesteście przec**je nic wam nie pasuje :kox:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________seski obczaj na allegro co można za 1000zł kupić-gorszy stan

cena jest spoko widac zależy mu na szybkiej sprzedży

ale jak ktoś kupuje już nowy środek to raczej w full opcji

elektryka, grzanie....

tu musi trafić napaleńca lub kogoś z rozjebanymi fotelami

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

sparco...? :kox:

chyba do poloneza :wallbash:

Opublikowano

z resztą co mnie to jebie.........

kto chce mojego ADR'a ? :gwizdanie:

miszka sprzedajesz:?: czy jaja sobie robisz:?:

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

jesteście przec**je nic wam nie pasuje :kox:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________seski obczaj na allegro co można za 1000zł kupić-gorszy stan

nie wiem bo się nie interesowałem...

ale tak czy inaczej żal by mi było wywalić za fotele tyle kasy a wyglądają gorzej niż moje... :P

a do teog teraz jeszcze boczki...?

i w zimę w dupsko zimno w lato parzy itd. także pozostanie przy tym co mam... :decayed:

Opublikowano

są gorsze kolory, moim zdaniem pyli się

ja bym wolał jakieś fajne kubły :)

sparco...? :kox:

chyba do poloneza :wallbash:

jakieś z full opcja z regulacją na lędźwie w alcantarze za 600

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.