Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:
Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:

już ci mówiłęm chyba z brzuchata....

i pozatym spróbuj szczęścia... :naughty:

Opublikowano

fajfun :polew::hi:

to lecę :polew:

Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:

już ci mówiłęm chyba z brzuchata....

i pozatym spróbuj szczęścia... :naughty:

czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:

już ci mówiłęm chyba z brzuchata....

i pozatym spróbuj szczęścia... :naughty:

czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu

:tongue4:

jak byś chciał to jestem teraz w domu... :P

Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:

już ci mówiłęm chyba z brzuchata....

i pozatym spróbuj szczęścia... :naughty:

czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu

:tongue4:

jak byś chciał to jestem teraz w domu... :P

sam przyleziesz :wink4:
Opublikowano

:hi:

kędzior ty łajzo... :polew:

Fajdun ty sie nie odzywaj bo jak ci jebne z karata to będziesz widział :nose:

już ci mówiłęm chyba z brzuchata....

i pozatym spróbuj szczęścia... :naughty:

czekaj niech no ja cie tylko dorwe ty farfoclu

:tongue4:

jak byś chciał to jestem teraz w domu... :P

sam przyleziesz :wink4:

jak zapraszasz... :kox:

Opublikowano

:siema:

Dwa dni mnie nie było na forum i trochę spamu jest...ALe nadrabiał tego nie będę bo mi się nie chce! :evil: Jakieś rewelacje? :cool1:

Opublikowano

:siema:

:decayed::hi:

Opublikowano

Co tam Pucek? :decayed:

Opublikowano

Co tam Pucek? :decayed:

leci :decayed:

potrzebuję wisko do auta, a kolega który je ma nie odbiera telefonu :disgust:

Opublikowano

Jak po MayDayu? :gwizdanie:

Opublikowano

Jak po MayDayu? :gwizdanie:

ogólnie jestem zadowolony, Ci którzy mieli dobrze zagrać nie zawiedli, ale zachowanie ludzi do bani :rolleyes:

zakaz palenia na sali oczywiście był łamany, zbyt dużo pustogłowych koksów, zbyt dużo dresów i cyrk z prądem na mojej sali :thumbdown:

reszta ujdzie

ogólnie 70% ludzi przyszło dla lansu, reszta dla muzyki

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

Dobry!

przetańczyć z Tobą.... :polew:

Opublikowano

Jak po MayDayu? :gwizdanie:

ogólnie jestem zadowolony, Ci którzy mieli dobrze zagrać nie zawiedli, ale zachowanie ludzi do bani :rolleyes:

zakaz palenia na sali oczywiście był łamany, zbyt dużo pustogłowych koksów, zbyt dużo dresów i cyrk z prądem na mojej sali :thumbdown:

reszta ujdzie

ogólnie 70% ludzi przyszło dla lansu, reszta dla muzyki

Jak co roku - laNS musi być. :polew:

Akcja z prądem - masakra! Na szczęście Nas jeszcze wtedy nie było! CO do koksów - to qr** tragedia, naćpane ryje w dresach... :polew: :polew:

Mniej ludzi niż w tamtym roku. :mysli: O której wyszedłeś?

:siema:

:hi:
Opublikowano

Jak po MayDayu? :gwizdanie:

ogólnie jestem zadowolony, Ci którzy mieli dobrze zagrać nie zawiedli, ale zachowanie ludzi do bani :rolleyes:

zakaz palenia na sali oczywiście był łamany, zbyt dużo pustogłowych koksów, zbyt dużo dresów i cyrk z prądem na mojej sali :thumbdown:

reszta ujdzie

ogólnie 70% ludzi przyszło dla lansu, reszta dla muzyki

spotkaliśmy w żabce synka z laską przed imprezą w spodku

kozak nie z tej ziemi, wiochę tylko zrobił... :gwizdanie:

na cały sklep krzyczał do niej że znalazł w kieszeni pudełko po dopalaczach :polew: :polew:

Opublikowano

Jak po MayDayu? :gwizdanie:

ogólnie jestem zadowolony, Ci którzy mieli dobrze zagrać nie zawiedli, ale zachowanie ludzi do bani :rolleyes:

zakaz palenia na sali oczywiście był łamany, zbyt dużo pustogłowych koksów, zbyt dużo dresów i cyrk z prądem na mojej sali :thumbdown:

reszta ujdzie

ogólnie 70% ludzi przyszło dla lansu, reszta dla muzyki

spotkaliśmy w żabce synka z laską przed imprezą w spodku

kozak nie z tej ziemi, wiochę tylko zrobił... :gwizdanie:

na cały sklep krzyczał do niej że znalazł w kieszeni pudełko po dopalaczach :polew: :polew:

No to przykozaczył... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

po Pet Duo :decayed:

czyli o 7 z sali, a ze spodka jakoś 20 po :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.