Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to był weekend na sportowo :decayed:

Kiedy organizujemy mecz taki normalny :naughty: Bo tam zamiast grać to był hokej na trafie tak się jeździło :tongue4:

jeszcze pare cieplych dni i zima idzie wiec chyba juz przyszly rok :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman, na sali :naughty:

ale najlepiej taka mała, żeby za dużo nie biegać :polew:

Opublikowano

Diman, na sali :naughty:

ale najlepiej taka mała, żeby za dużo nie biegać :polew:

no jak na sali to i ja sie skusze ale stoje na bramce :tongue4:

Opublikowano

impreza widze jak zawsze udana :good:

Opublikowano

impreza widze jak zawsze udana :good:

Szkoda że Cię nie było. Brakowało nam do drużyny diesli :tongue4::decayed:
Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

impreza widze jak zawsze udana :good:

Szkoda że Cię nie było. Brakowało nam do drużyny diesli :tongue4::decayed:

:decayed:

ja też trochę porządziłem w dłuuuuugi weakend :gwizdanie:

a tak się złożyło że byłem umówiony na sobotę :hahaha:

bardzo zależało mi na tym żeby dotrzeć :sex:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________w tego hokeja graliście nocą :polew:

Opublikowano

No i wreszcie w robocie po tygodniowym wolnym... :gwizdanie:

Kto wygrał? :naughty:

Opublikowano

to był weekend na sportowo :decayed:

Kiedy organizujemy mecz taki normalny :naughty: Bo tam zamiast grać to był hokej na trafie tak się jeździło :tongue4:

jak unormuje się w tym kraju sprawa z przeszczepami serca :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

No i wreszcie w robocie po tygodniowym wolnym... :gwizdanie:

Kto wygrał? :naughty:

my czyli oni czyli nie wy - tzn przez 40 minut gry skład zmienił się 11 razy :decayed:
Opublikowano

trzeba chyba zainwestować w rower :decayed:

bo zero kondycji :disgust:

Opublikowano

trzeba chyba zainwestować w rower :decayed:

bo zero kondycji :disgust:

ja mam rower :kox: i tez nie mam kondycji :kox: :kox:
Opublikowano

trzeba chyba zainwestować w rower :decayed:

bo zero kondycji :disgust:

ja mam rower :kox: i tez nie mam kondycji :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

Sam rower to nie wszystko trzeba na nim jeszcze jeździć

Opublikowano

to był weekend na sportowo :decayed:

Kiedy organizujemy mecz taki normalny :naughty: Bo tam zamiast grać to był hokej na trafie tak się jeździło :tongue4:

jak unormuje się w tym kraju sprawa z przeszczepami serca :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________

No i wreszcie w robocie po tygodniowym wolnym... :gwizdanie:

Kto wygrał? :naughty:

my czyli oni czyli nie wy - tzn przez 40 minut gry skład zmienił się 11 razy :decayed:

Aż 40 minut wytrzymaliście?! :kox::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w tym czekanie na bramkarza który "poleciał" po piłkę :decayed:

Opublikowano

w tym czekanie na bramkarza który "poleciał" po piłkę :decayed:

30 minut? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

29 :polew:

Opublikowano

29 :polew:

:polew: :polew: :polew:

czampions lig? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

29 :polew:

:polew: :polew: :polew:

czampions lig? :polew: :polew: :polew:

ja yhymm :>

Opublikowano

29 :polew:

:polew: :polew: :polew:

czampions lig? :polew: :polew: :polew:

ja yhymm :>

:polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.