Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli że jutro impreza w maku :decayed:

Ja jestem na diecie... :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli że jutro impreza w maku :decayed:

Ja jestem na diecie... :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

czyli że jutro impreza w maku :decayed:

Ja jestem na diecie... :naughty:

:gwizdanie:

:naughty: Będziesz jutro Pucek w K-ach?
Opublikowano

czyli że jutro impreza w maku :decayed:

Ja jestem na diecie... :naughty:

:gwizdanie:

:naughty: Będziesz jutro Pucek w K-ach?

nooooooo

jak rano przyjdę z roboty i zobaczę że płyn chłodniczy nie wyciekł to wpadnę już swoim :naughty:

Opublikowano

czyli że jutro impreza w maku :decayed:

Ja jestem na diecie... :naughty:

:gwizdanie:

:naughty: Będziesz jutro Pucek w K-ach?

nooooooo

jak rano przyjdę z roboty i zobaczę że płyn chłodniczy nie wyciekł to wpadnę już swoim :naughty:

:kox::wink4:
Opublikowano

ja też chyba przybęde :) :)

Opublikowano

no ja też dotrę na 100% ale nie wcześniej niż 20 :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:53_________________________________________________i chyba Yarisem prosto z roboty

:gwizdanie:

Opublikowano

no ja też dotrę na 100% ale nie wcześniej niż 20 :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:53_________________________________________________i chyba Yarisem prosto z roboty

:gwizdanie:

zapakujesz to tam? :naughty:

Opublikowano

no ja też dotrę na 100% ale nie wcześniej niż 20 :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:53_________________________________________________i chyba Yarisem prosto z roboty

:gwizdanie:

zapakujesz to tam? :naughty:

nie takie rzeczy tam wchodziły, każda dziura ma naciąg :kox:

Opublikowano

no ja też dotrę na 100% ale nie wcześniej niż 20 :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:53_________________________________________________i chyba Yarisem prosto z roboty

:gwizdanie:

zapakujesz to tam? :naughty:

nie takie rzeczy tam wchodziły, każda dziura ma naciąg :kox:

to to akurat wiem :polew:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________jeszcze zdążę w nim na spota przyjechać :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________ :naughty:
Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

idę na fajkę, trzeba się zwijać w kime powoli :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

też bym poszedł spać :rolleyes:

ale za godzinę trzeba wyjeżdżać do roboty :kwasny:

Opublikowano

też bym poszedł spać :rolleyes:

ale za godzinę trzeba wyjeżdżać do roboty :kwasny:

to lipton ale Ty i tak tam kimasz więc luz :naughty:

Opublikowano

też bym poszedł spać :rolleyes:

ale za godzinę trzeba wyjeżdżać do roboty :kwasny:

to lipton ale Ty i tak tam kimasz więc luz :naughty:

trochę :>

Opublikowano

też bym poszedł spać :rolleyes:

ale za godzinę trzeba wyjeżdżać do roboty :kwasny:

to lipton ale Ty i tak tam kimasz więc luz :naughty:

Ja właśnie czekam aż chwila spokojku będzie i też się drzemnę. Oby! :kox:
Opublikowano

znalazłem w końcu fotele.... już nie będe jeździł na pokrwawionych i potarganych hahaha :polew:

Opublikowano

znalazłem w końcu fotele.... już nie będe jeździł na pokrwawionych i potarganych hahaha :polew:

Ja mam do sprzedania swoje jakby co. :kox:
Opublikowano

znalazłem w końcu fotele.... już nie będe jeździł na pokrwawionych i potarganych hahaha :polew:

Ja mam do sprzedania swoje jakby co. :kox:

mówisz że 2x0,7 i jakoś je upchniemy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.