Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie ktoś w mikołowie? :gwizdanie:

A co chcesz od mikołowa i o której, bo my sie wybieram z niejakim krolem potocznie zwanym moim bratem :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: ja dziś przyjade dopiero jak będziecie jechać do maka , bo jestem przeziębiony i nie chce sie doprawić :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: ja dziś przyjade dopiero jak będziecie jechać do maka , bo jestem przeziębiony i nie chce sie doprawić :gwizdanie:

czyli 19.30 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

Opublikowano

ładnie ładnie...ja mialem leciec po fotele ale jednak w czwartek jade... troche jeszcze innych tajli przywioze

Opublikowano

też będe ciut później :disgust:

Opublikowano

Ja też będę chwilę później. Będę miał dla Ciebie Keżor paczuszkę :wink4:

Opublikowano

To znaczy o której dziś spot bo widzę, że wszyscy będą później? :disgust:

Opublikowano
  • Autor

To znaczy o której dziś spot bo widzę, że wszyscy będą później? :disgust:

chyba , że o 19tej w maku , to wtedy będe o czasie :tongue4:
Opublikowano

To znaczy o której dziś spot bo widzę, że wszyscy będą później? :disgust:

chyba , że o 19tej w maku , to wtedy będe o czasie :tongue4:

Nie głupi pomysł :gwizdanie:
Opublikowano

myślę że bardziej niż zdrowy AFF :polew:

k**wa :disgust:
Opublikowano

nie kombinujmy o 19 na parkingu jak zawsze pogadamy troche i jazda na maca.. podejrzewam ze przed 20 bedziemy na mc. jak bedziemy sie zbierac to Keżor damy ci znac

Opublikowano

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie kombinujmy o 19 na parkingu jak zawsze pogadamy troche i jazda na maca.. podejrzewam ze przed 20 bedziemy na mc. jak bedziemy sie zbierac to Keżor damy ci znac

:good: Przecież zimy jeszcze nie ma... :cool1::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:
Opublikowano

nie kombinujmy o 19 na parkingu jak zawsze pogadamy troche i jazda na maca.. podejrzewam ze przed 20 bedziemy na mc. jak bedziemy sie zbierac to Keżor damy ci znac

:good: Przecież zimy jeszcze nie ma... :cool1::tongue4:

ale ci co teraz na forum nie siedza i chca sie zjawic pojadą na parking i bedzie takie motanie.... :)

Opublikowano

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:
Opublikowano

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:

Krolu, kreska:)?

Opublikowano
  • Autor

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:

:kox: to musze pochytać na szybko znaczek RS :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 17:19_________________________________________________

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:

Krolu, kreska:)?

Taliban , jak będzie sucho to może sie spróbujemy ? :decayed:
Opublikowano
:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.