Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo i nie ma to jak rady forumowych kolegów :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: Wróciłem właśnie z tego zadupia - Targanice! Ciulata pogoda jak nic! :disgust:

coś tam robił :mysli: też tam dziś byłem jeśli mówimy o tych Targanicach k. Andrychowa :gwizdanie:

No byłem właśnie w tych Targanicach... Ale pogoda i droga ciulata! O któej byłeś?

noo i nie ma to jak rady forumowych kolegów :decayed:

:decayed:
Opublikowano

Akjam przejeżdżałem tam ok 11 :cool1:

Opublikowano

Akjam przejeżdżałem tam ok 11 :cool1:

No to ja jadłem śniadanko w Andrychowie.

Coś Ty tak dziś wcześnie wyszedł z roboty? :cool1:

Opublikowano

Akjam przejeżdżałem tam ok 11 :cool1:

No to ja jadłem śniadanko w Andrychowie.

Coś Ty tak dziś wcześnie wyszedł z roboty? :cool1:

no po huju wcześnie o 19

Opublikowano

Akjam przejeżdżałem tam ok 11 :cool1:

No to ja jadłem śniadanko w Andrychowie.

Coś Ty tak dziś wcześnie wyszedł z roboty? :cool1:

no po huju wcześnie o 19

Jak na Ciebie to i tak wcześnie! :naughty: Kupiłeś już tą B6? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

cześć ludziska :P leże k**wa chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Opublikowano

Akjam przejeżdżałem tam ok 11 :cool1:

No to ja jadłem śniadanko w Andrychowie.

Coś Ty tak dziś wcześnie wyszedł z roboty? :cool1:

no po huju wcześnie o 19

Jak na Ciebie to i tak wcześnie! :naughty: Kupiłeś już tą B6? :wink4:

nie kupuję.......

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

:hi: prezes w chorobie

Opublikowano

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:
Opublikowano

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

Opublikowano

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

ja yhymm :decayed:

Opublikowano

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

ja yhymm :decayed:

:naughty:

Ja lecę na meczyk do knajpy. :gwizdanie:

Opublikowano

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

ja yhymm :decayed:

:naughty:

Ja lecę na meczyk do knajpy. :gwizdanie:

a Ty nie masz w domu TV ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

cześć ludziska :P leże ku***a chory w łózku .. a jeszcze mi sie na spota zachciało wczoraj pojechać :P no ale z uzależnieniem ciężko wygrać :decayed:

Jakiś okład z młodych piersi by Ci się przydał... :kox:

:kox: to weź mi co pochytaj :decayed:
Opublikowano

Witam serdecznie, będe w polsce za niecałe dwa tyg. i chętnie zadebiutowałbym na spociku . Ile w ogole osób średnio wpada na 3stawy co wtorek? Bede pierwszy raz na spocie na forum jestem od niedawna , mam prośbe czy mógłbym ktoś wziąc VAGa i sprawdzić mi co i jak wszystko? VAGa chyba nie pomylilem pojęc :gwizdanie: Audiczke mam juz troche i nie jest w najlepszym stanie . Z resztą zobaczymy sie to bedziemy rozmawiać:) Rozchodzi się o 30listopada. Pozdrawiam

Opublikowano

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

dostaniesz od swojej mokra szmata po pysku to ci przejdzie :polew:
Opublikowano

Witam serdecznie, będe w polsce za niecałe dwa tyg. i chętnie zadebiutowałbym na spociku . Ile w ogole osób średnio wpada na 3stawy co wtorek? Bede pierwszy raz na spocie na forum jestem od niedawna , mam prośbe czy mógłbym ktoś wziąc VAGa i sprawdzić mi co i jak wszystko? VAGa chyba nie pomylilem pojęc :gwizdanie: Audiczke mam juz troche i nie jest w najlepszym stanie . Z resztą zobaczymy sie to bedziemy rozmawiać:) Rozchodzi się o 30listopada. Pozdrawiam

to proste 0,5 na głowę i debiut masz udany :kox:

je też jestem już chory, jak moja wróci to mi zrobi okładzik :boobs:

dostaniesz od swojej mokra szmata po pysku to ci przejdzie :polew:

taaa kędzior dobrze wiemy, że będziemy dziś wieczorem będziemy robili to samo tylko trochę inaczej

ja tak :sexinbed:

a Ty tak :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie, będe w polsce za niecałe dwa tyg. i chętnie zadebiutowałbym na spociku . Ile w ogole osób średnio wpada na 3stawy co wtorek? Bede pierwszy raz na spocie na forum jestem od niedawna , mam prośbe czy mógłbym ktoś wziąc VAGa i sprawdzić mi co i jak wszystko? VAGa chyba nie pomylilem pojęc :gwizdanie: Audiczke mam juz troche i nie jest w najlepszym stanie . Z resztą zobaczymy sie to bedziemy rozmawiać:) Rozchodzi się o 30listopada. Pozdrawiam

wpadnij , to może coś pochytamy :good: tylko pamiętaj , spoty to nie jest darmowy warsztat , a grupa znajomych co sobie pomagają :wink4:
Opublikowano

Witam serdecznie, będe w polsce za niecałe dwa tyg. i chętnie zadebiutowałbym na spociku . Ile w ogole osób średnio wpada na 3stawy co wtorek? Bede pierwszy raz na spocie na forum jestem od niedawna , mam prośbe czy mógłbym ktoś wziąc VAGa i sprawdzić mi co i jak wszystko? VAGa chyba nie pomylilem pojęc :gwizdanie: Audiczke mam juz troche i nie jest w najlepszym stanie . Z resztą zobaczymy sie to bedziemy rozmawiać:) Rozchodzi się o 30listopada. Pozdrawiam

wpadnij , to może coś pochytamy :good: tylko pamiętaj , spoty to nie jest darmowy warsztat , a grupa znajomych co sobie pomagają :wink4:

keżor pięknie to ująłeś :oklaski:

Opublikowano

taaa kędzior dobrze wiemy, że będziemy dziś wieczorem będziemy robili to samo tylko trochę inaczej

ja tak :sexinbed:

a Ty tak :jerk:

ja yhymmm :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.