Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pochytaj Stan jakąś jazdę testową :decayed: tylko tak na lewo żeby nie było na mnie jak rozwalę :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:49_________________________________________________

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

Kędzior chyba coś organizuje u Seskiego :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

no jasne do Andrzeja :wink4: :wink4:

Opublikowano

a w przyszłym tyg II zmiana z Karoliną :cool1:

czyli dalej na 11 :decayed: w poniedziałek cię widzę u mnie :drunk:
Opublikowano

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

my z Kedziorem, co najwyżej do żabki :wink4:

Opublikowano
Kędzior chyba coś organizuje u Seskiego :polew: :polew: :polew:

dokładnie, zastanawiam się czy jeszcze u niego w domku w górach czy w będzinie :mysli:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

my z Kedziorem, co najwyżej do żabki :wink4:

:drinks:
Opublikowano

a w przyszłym tyg II zmiana z Karoliną :cool1:

czyli dalej na 11 :decayed: w poniedziałek cię widzę u mnie :drunk:

na 14 do 20 :decayed:

Opublikowano

a jest tu jakis Andrzej :mysli:

Opublikowano

Pochytaj Stan jakąś jazdę testową :decayed: tylko tak na lewo żeby nie było na mnie jak rozwalę :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:49_________________________________________________

jeszcze jutro i łyk, łyk, łykeeend :decayed:

no nareszcie bo ten tydzien mnie dobija :disgust: nie dosc ze robota to zonie zachcialo sie remontu w domu :wallbash: ale w sobote impreza "Andrzejkowa" :kox:

a wy sie gdzies wybieracie na Andrzejki :?:

Kędzior chyba coś organizuje u Seskiego :polew: :polew: :polew:

Seski mi coś pisał o Kasztelanach w piątek :gwizdanie:

Opublikowano

a ciekawe kto z naszej ekipy a4 ma na imie Andrzej :mysli: bo sie zastanawiam komu sie na chate zwalic na jakas dobra impreze :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a jest tu jakis Andrzej :mysli:

nie ma ale przechrzcimy na potrzeby imprezy :decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:55_________________________________________________

a ciekawe kto z naszej ekipy a4 ma na imie Andrzej :mysli: bo sie zastanawiam komu sie na chate zwalic na jakas dobra impreze :gwizdanie: :kox:

siema Andrzej :tongue4:

Opublikowano

a ciekawe kto z naszej ekipy a4 ma na imie Andrzej :mysli: bo sie zastanawiam komu sie na chate zwalic na jakas dobra impreze :gwizdanie: :kox:

Miszka Andrzej :decayed: już mamy :polew:
Opublikowano

a ciekawe kto z naszej ekipy a4 ma na imie Andrzej :mysli: bo sie zastanawiam komu sie na chate zwalic na jakas dobra impreze :gwizdanie: :kox:

Miszka Andrzej :decayed: już mamy :polew:

Andrzej Kędzior :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________ :decayed::tongue4:

Opublikowano

a ciekawe kto z naszej ekipy a4 ma na imie Andrzej :mysli: bo sie zastanawiam komu sie na chate zwalic na jakas dobra impreze :gwizdanie: :kox:

Miszka Andrzej :decayed: już mamy :polew:

Andrzej Kędzior :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:59_________________________________________________ :decayed::tongue4:

przyznam się że na 2 mam Andrzej :decayed:
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________Bulczas, Ty mówiłeś, że twój wujek ma pensjonat w górach.... rozeznaj temat sylwka :naughty: :naughty:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________Bulczas, Ty mówiłeś, że twój wujek ma pensjonat w górach.... rozeznaj temat sylwka :naughty: :naughty:

u sylwek no to dooooobry pomysl :kox:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________Bulczas, Ty mówiłeś, że twój wujek ma pensjonat w górach.... rozeznaj temat sylwka :naughty: :naughty:

u sylwek no to dooooobry pomysl :kox:

albo gdzies na krzywy ryj :naughty:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________Bulczas, Ty mówiłeś, że twój wujek ma pensjonat w górach.... rozeznaj temat sylwka :naughty: :naughty:

u sylwek no to dooooobry pomysl :kox:

Zapytam :wink4:
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:07_________________________________________________Bulczas, Ty mówiłeś, że twój wujek ma pensjonat w górach.... rozeznaj temat sylwka :naughty: :naughty:

u sylwek no to dooooobry pomysl :kox:

Zapytam :wink4:

:good:

Opublikowano
:hi: Andrzeje
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.