Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

druga fotka zdecydowanie lepsza :decayed:

:cool1:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 00:22_________________________________________________takżeee tegooo

audigirl2.jpg

lovegisele1409.jpg

normalpowerdaykakucs09h.jpg miodziooo :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

auto juz oblane :wink4:

Opublikowano
:hi: dzien dobry porankiem
Opublikowano

siemka z ranaa

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

auto juz oblane :wink4:

to nieźle :thumbdown:

:wink4:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 09:13_________________________________________________niewiem jak wy ale ja bym zagłosował :gwizdanie:

saramay-bf8c3ced2f87c303286a74eec4cdd477df89b85c.jpg

Opublikowano

:hi:

Kędzior, roboty się chwyć a nie tylko d*py w głowie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kędzior, roboty się chwyć a nie tylko d*py w głowie :decayed:

:decayed: w poniedziałek się chyce :decayed:
Opublikowano

w poniedziałek to wiesz :decayed:

Opublikowano

w poniedziałek to wiesz :decayed:

niewiem :tongue4:
Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

już to przeżyłem, zaraz po zakupie trzeba każde audi opić i to mocno

inaczej będzie się psuć a nie tak jak inne rdzewieć :decayed:

Aaaaa :hi:

Opublikowano

ja zboczek no co tyyy :gwizdanie:

cid0ab8rz97nbari.jpg

xm007.jpg

:jerk:

Kędzior zboczku :decayed:

Pany, może ktoś by w końcu odwiedził Gliwice :gwizdanie:

bo nawet ta chorzowska hiena nie przyjeżdża! :decayed:

spot jest beznadziejnie w piątek :kwasny:

jak zrobią A1 od pyrzowic to będę jeździł :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 09:13_________________________________________________niewiem jak wy ale ja bym zagłosował :gwizdanie:

saramay-bf8c3ced2f87c303286a74eec4cdd477df89b85c.jpg

a Tobie tylko wybory w głowie :polew:

Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

już to przeżyłem, zaraz po zakupie trzeba każde audi opić i to mocno

inaczej będzie się psuć a nie tak jak inne rdzewieć :decayed:

Aaaaa :hi:

to moja nie powinna mieć nawet zadrapań :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

heheheheh :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 11:08_________________________________________________

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

już to przeżyłem, zaraz po zakupie trzeba każde audi opić i to mocno

inaczej będzie się psuć a nie tak jak inne rdzewieć :decayed:

Aaaaa :hi:

to moja nie powinna mieć nawet zadrapań :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a zepsuł ci się od zakupu :?:

klima i zarddzewiałe hamulce od nie jeżdżenia się nie liczą :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________mykam na śniadanko :thankyou2:

Opublikowano

a zepsuł ci się od zakupu :?:

klima i zarddzewiałe hamulce od nie jeżdżenia się nie liczą :decayed:

bezawaryjna jak na audi przystało :naughty: :naughty: :naughty::wink4:
Opublikowano

w poniedziałek to wiesz :decayed:

niewiem :tongue4:

wątpię że dasz do roboty :decayed:

Opublikowano

w poniedziałek to wiesz :decayed:

niewiem :tongue4:

wątpię że dasz do roboty :decayed:

he?[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 11:14_________________________________________________Robert M & Bio Punk - Start Again ( Official Clip )

mam dziś klimat :decayed:

Opublikowano

to musisz gdzieś dziś potańczyć :naughty:

Opublikowano

to musisz gdzieś dziś potańczyć :naughty:

:rolleyes:
Opublikowano

wstałem :blink:

:decayed:

Opublikowano

wstałem :blink:

:decayed:

:shocked: no tos pospal :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.