Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy jakies znowu wspólne picie w city rocku ? :polew:

za 40 min :?:

moge byc tam za 10 :kox:

ej nie ma szans za 10 min nie zdarze :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedy jakies znowu wspólne picie w city rocku ? :polew:

za 40 min :?:

moge byc tam za 10 :kox:

Co tak długo :gwizdanie:
Opublikowano

kiedy jakies znowu wspólne picie w city rocku ? :polew:

za 40 min :?:

moge byc tam za 10 :kox:

ej nie ma szans za 10 min nie zdarze :(

stanley już zamówi żebyśmy nie czekali

:polew:

Opublikowano

kiedy jakies znowu wspólne picie w city rocku ? :polew:

za 40 min :?:

moge byc tam za 10 :kox:

Co tak długo :gwizdanie:

bo mam jeszcze całe piwo w kuflu :decayed:

Opublikowano

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii :?:

Opublikowano

kiedy jakies znowu wspólne picie w city rocku ? :polew:

za 40 min :?:

moge byc tam za 10 :kox:

ej nie ma szans za 10 min nie zdarze :(

stanley już zamówi żebyśmy nie czekali

:polew:

sie ma rozumiec :wink4:

Opublikowano

stolik pochytany, szefowa mi powiedziała, ze się dzisiaj mnie spodziewała :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii :?:

guzik ci się zj*bał ? :polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________kto ma jakieś fajne strony? (jakiekolwiek :kox: )

Opublikowano

stolik pochytany, szefowa mi powiedziała, ze się dzisiaj mnie spodziewała :decayed:

no to wszystko nagrane

stolik pochytany, szefowa mi powiedziała, ze się dzisiaj mnie spodziewała :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii :?:

guzik ci się zj*bał ? :polew:

nie jakiegoś wirusa złapałem :wink4:

Opublikowano

stolik pochytany, szefowa mi powiedziała, ze się dzisiaj mnie spodziewała :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii :?:

guzik ci się zj*bał ? :polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________kto ma jakieś fajne strony? (jakiekolwiek :kox: )

Oni się Ciebie tam spodziewają codziennie :polew: :polew:
Opublikowano
Opublikowano

stolik pochytany, szefowa mi powiedziała, ze się dzisiaj mnie spodziewała :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

musicie kiedys taki karambol zainicjować :polew: :polew:

Opublikowano

jednak to bezpieczny sport :kox:

Opublikowano

musicie kiedys taki karambol zainicjować :polew: :polew:

w zimę na 3stawach :decayed:

w tamtym roku juz pokazaliscie w sumie ze sie porządnie bawicie :kox:

Opublikowano

musicie kiedys taki karambol zainicjować :polew: :polew:

w zimę na 3stawach :decayed:

w tamtym roku juz pokazaliscie w sumie ze sie porządnie bawicie :kox:

raz czy dwa się zdarzyło :polew:

Opublikowano

musicie kiedys taki karambol zainicjować :polew: :polew:

w zimę na 3stawach :decayed:

w tamtym roku juz pokazaliscie w sumie ze sie porządnie bawicie :kox:

raz czy dwa się zdarzyło :polew:

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.