Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie widzieliście tego? :decayed:

no to aaa psik :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie widzieliście tego? :decayed:

no to aaa psik :polew:

e tam stare jak swiat :tongue4: ale dobre :naughty:

Opublikowano

wiem, chciałem to przypomnieć Kędziorowi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

21cdmpc.jpg

:nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:57_________________________________________________

nie widzieliście tego? :decayed:

no to aaa psik :polew:

to już widziałęm

żule są za ostre :polew:

Opublikowano

apsik :sick3:

Opublikowano
Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

łosz qr** :polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ziom z placu :decayed:

Opublikowano

razym kopali w bal? ja? :polew:

Opublikowano

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

Opublikowano

podglądał kolegów w szatni :polew:

Opublikowano

podglądał kolegów w szatni :polew:

:polew:

Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

talib nie poznajesz po turbanie

:polew: :polew:

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

ja ich bin :tongue4:

podglądał kolegów w szatni :polew:

no to grubo pojechałeś

ja nie znam się na żartach

:polew:

Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

talib nie poznajesz po turbanie

:polew: :polew:

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

ja ich bin :tongue4:

podglądał kolegów w szatni :polew:

no to grubo pojechałeś

ja nie znam się na żartach

:polew:

OKO, wiesz co bym chciał zobaczyć.... Twoje zdjęcie klasowe z podstawówki :decayed:

Opublikowano

lepiej nie, podobno OKO wyglądał jak kulfon

Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

talib nie poznajesz po turbanie

:polew: :polew:

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

ja ich bin :tongue4:

podglądał kolegów w szatni :polew:

no to grubo pojechałeś

ja nie znam się na żartach

:polew:

OKO, wiesz co bym chciał zobaczyć.... Twoje zdjęcie klasowe z podstawówki :decayed:

dlaczego akurat z podstawówki i w dodatku jeszcze zdjęcie klasowe :blink:

Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

talib nie poznajesz po turbanie

:polew: :polew:

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

ja ich bin :tongue4:

podglądał kolegów w szatni :polew:

no to grubo pojechałeś

ja nie znam się na żartach

:polew:

OKO, wiesz co bym chciał zobaczyć.... Twoje zdjęcie klasowe z podstawówki :decayed:

dlaczego akurat z podstawówki i w dodatku jeszcze zdjęcie klasowe :blink:

No pewnie jak jeszcze byłeś młody... :wink4:
Opublikowano

lepiej nie, podobno OKO wyglądał jak kulfon

no na pewno lepiej niż ty pucuś w gimnazjum

Opublikowano

OKO, to Twój kolega? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

talib nie poznajesz po turbanie

:polew: :polew:

razym kopali w bal? ja? :polew:

podobno OKO miał zawsze zwolnienie z WFu, bo wolał robić coś innego :wink4:

ja ich bin :tongue4:

podglądał kolegów w szatni :polew:

no to grubo pojechałeś

ja nie znam się na żartach

:polew:

OKO, wiesz co bym chciał zobaczyć.... Twoje zdjęcie klasowe z podstawówki :decayed:

dlaczego akurat z podstawówki i w dodatku jeszcze zdjęcie klasowe :blink:

pucek by chcial wybrac sobie jakiegos kolege :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej nie, podobno OKO wyglądał jak kulfon

no na pewno lepiej niż ty pucuś w gimnazjum

życie :decayed:

ważne że teraz Cię biję pod każdym względem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.