Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no impreza udana - wczorajsza

kędzior to co było w schowku spłonęło :pali:

Miszka chwal się tą B8... :gwizdanie:

no kędzior i stan widział, szału nie ma 1.8T bez Q, :thumbdown:

seria :thumbdown: wręcz golas :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior to co było w schowku spłonęło :pali:

uciułany :decayed:

no kędzior i stan widział, szału nie ma 1.8T bez Q, :thumbdown:

ale za to jaka klasa podróżowania :naughty:
Opublikowano

kędzior to co było w schowku spłonęło :pali:

uciułany :decayed:

no kędzior i stan widział, szału nie ma 1.8T bez Q, :thumbdown:

ale za to jaka klasa podróżowania :naughty:

Evo X nie dało rady :naughty:

Opublikowano

kędzior to co było w schowku spłonęło :pali:

uciułany :decayed:

no kędzior i stan widział, szału nie ma 1.8T bez Q, :thumbdown:

ale za to jaka klasa podróżowania :naughty:

Zależy na ile pożyczony? :naughty:
Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:
Opublikowano

Evo X nie dało rady :naughty:

mega cipas z tego gościa :thumbdown:
Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:

no coś stuka, puka, trzeszczy świrszczy i h*j w dupe[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________

Evo X nie dało rady :naughty:

mega cipas z tego gościa :thumbdown:

to ja jestem mega wymiatacz :decayed:

Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:

a niby w twojej b7 nie? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:

a niby w twojej b7 nie? :polew: :polew: :polew: :polew:

No absolutnie nie! :kox: A kto Cię pytał o zdanie? :rant::wink4:
Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:

a niby w twojej b7 nie? :polew: :polew: :polew: :polew:

No absolutnie nie! :kox: A kto Cię pytał o zdanie? :rant::wink4:

ja yhymmm :polew::tongue4:
Opublikowano

komfort jest i ta cisza w środku :gwizdanie:

Nie mów, że u Ciebie w B5 coś głośno? :mysli::naughty:

a niby w twojej b7 nie? :polew: :polew: :polew: :polew:

No absolutnie nie! :kox: A kto Cię pytał o zdanie? :rant::wink4:

ja yhymmm :polew::tongue4:

No! Do kąta! :kox: :kox:
Opublikowano

u Dimana w B7 ject cichutko ( póki laski nie śpiewają :gwizdanie: )

Opublikowano

u Dimana w B7 ject cichutko ( póki laski nie śpiewają :gwizdanie: )

bo Diman ma przód z S-line dlatego jest spoko :good:
Opublikowano

u Dimana w B7 ject cichutko ( póki laski nie śpiewają :gwizdanie: )

bo Diman ma przód z S-line dlatego jest spoko :good:

:kox:
Opublikowano

co tu o moim b7 sie gada nie nasmiewac mi sie tu :evil:

Opublikowano

co tu o moim b7 sie gada nie nasmiewac mi sie tu :evil:

wychwalamy Diman wychwalamy :hi:

Opublikowano

co tu o moim b7 sie gada nie nasmiewac mi sie tu :evil:

aż mi się przypomniała sentymentalna podróż z Jarosławca :naughty:

Opublikowano

co tu o moim b7 sie gada nie nasmiewac mi sie tu :evil:

wychwalamy Diman wychwalamy :hi:

no to spoks :notworthy:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________

co tu o moim b7 sie gada nie nasmiewac mi sie tu :evil:

aż mi się przypomniała sentymentalna podróż z Jarosławca :naughty:

no to byla wyprawa az sie leska zakrecila pojechalo by sie znowu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.