Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:

:kox: to musze pochytać na szybko znaczek RS :tongue4:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 17:19_________________________________________________

ale mi w ogól piknie auto chodzi :decayed:

15112010564.jpg

kozacko - stajesz na kresce?

reszta nie skumała o co come'on :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a czym przyjeżdżasz na spota ? :P to może stane :decayed: zdjęcie zrobione po "kulaniu sie" z Rudy :przebiegly::decayed:

moim ale mam założony znaczek z S4 - bo Stanleye bali sie, że ich w 5 nie uwiozę :naughty:

Krolu, kreska:)?

Taliban , jak będzie sucho to może sie spróbujemy ? :decayed:

na mokrym dawaj :tongue4: :tongue4: hehehe

Keżor dobrze wiemy, że mnie objedziesz na suchym, na mokrym ze startem bedziesz miał tylko problem.... :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na mokrym dawaj :tongue4: :tongue4: hehehe

Keżor dobrze wiemy, że mnie objedziesz na suchym, na mokrym ze startem bedziesz miał tylko problem.... :)

moce mamy podobne :gwizdanie:
Opublikowano

na mokrym dawaj :tongue4: :tongue4: hehehe

Keżor dobrze wiemy, że mnie objedziesz na suchym, na mokrym ze startem bedziesz miał tylko problem.... :)

moce mamy podobne :gwizdanie:

moc mocą, ale niutony inne i przy innych obrotach :wink4:

Opublikowano

Krolu masz już VAGa? :mysli:

Opublikowano

Krolu masz już VAGa? :mysli:

mam - zawsze miałem :gwizdanie: nie mam tylko baterii w lapku :polew:
Opublikowano

Krolu masz już VAGa? :mysli:

mam - zawsze miałem :gwizdanie: nie mam tylko baterii w lapku :polew:

To może ja wezmę kompa a Ty zabierz kabelek i soft bo ja swój pożyczyłem a kumpel wyjechał na tydzień do GB. :disgust:

OK?

Opublikowano

Krolu masz już VAGa? :mysli:

mam - zawsze miałem :gwizdanie: nie mam tylko baterii w lapku :polew:

To może ja wezmę kompa a Ty zabierz kabelek i soft bo ja swój pożyczyłem a kumpel wyjechał na tydzień do GB. :disgust:

OK?

okiii :hi:
Opublikowano

Krolu masz już VAGa? :mysli:

mam - zawsze miałem :gwizdanie: nie mam tylko baterii w lapku :polew:

To może ja wezmę kompa a Ty zabierz kabelek i soft bo ja swój pożyczyłem a kumpel wyjechał na tydzień do GB. :disgust:

OK?

okiii :hi:

:good: :good:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

No ja to bardzo często wykorzystuję!!! :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Dobra, ja się już powoli zbieram. Po drodze gdzieś ogarnę/umyję autko... :cool1::wink4:

Opublikowano

:hi:

akjam do vagowania nie trzeba mieć czystego auta...

Opublikowano

Czyżby dzisiaj przyjechało ładne B7 S-LINE? :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi:

akjam do vagowania nie trzeba mieć czystego auta...

Ale Krolu będzie do niego wsiadał i wiem, że lubi czyste... :tongue4:

Czyżby dzisiaj przyjechało ładne B7 S-LINE? :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

:tongue4:

Do zoba! :hi:

Opublikowano

a w ogole uwazaj bo na rozdzienskiego zaraz za będzinem dupny korek jak możesz to jedz inaczej...[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 18:22_________________________________________________no w sumie czego się nie robi dla krola... :D

Opublikowano

Aljam, twoje też jest b. ładne ale będzie nowe ;):naughty:

Opublikowano
:hi: kapa mi wjeb...i kurs spawalniczy i was nieodwiedze chyba dlugo :wallbash:
Opublikowano

dzięks...

i miłej nocki :hi:

Opublikowano

:hi:

zielarze i działkowicze :decayed:

Opublikowano

:hi:

akjam do vagowania nie trzeba mieć czystego auta...

Ale Krolu będzie do niego wsiadał i wiem, że lubi czyste... :tongue4:

i ogolone przede wszystkim :naughty: :naughty:
Opublikowano

Dzisiaj jakiś pechowy spot :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.