Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

grozisz mi? :decayed:

mam mu jebnąć? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

grozisz mi? :decayed:

mam mu jebnąć? :naughty:

wstrzymaj się jeszcze przez chwilę :polew:
Opublikowano

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

grozisz mi? :decayed:

:silacz:

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

grozisz mi? :decayed:

mam mu jebnąć? :naughty:

:nabijasie::polew:
Opublikowano

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

Opublikowano

mam mu jebnąć? :naughty:

:nabijasie::polew:

dobra jest twój, mojżesz mu jebnąć bo się z ciebie nabijasie :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:01_________________________________________________

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

jak co to go Keżorem postraszymy :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

biore ją w tych krótkich jeansach :kox:
Opublikowano

Keżor, podobno to jedna i ta sama laska :polew:

noo ja nie zauważyłem :>

Opublikowano
  • Autor

0.52 i 1.01 :slina:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:07_________________________________________________

Keżor, podobno to jedna i ta sama laska :polew:

dlatego napisałem "ją" :tongue4:
Opublikowano

Po pracy :hi:

Opublikowano

mi się podoba ruch w 2:11

ogólnie, brał bym ją :kox:

Opublikowano
  • Autor

mi się podoba ruch w 2:11

też spoko :slina: ale ogólnie te dziny są koksik :decayed:
Opublikowano

noo :decayed:

myślę, że dla niej mógłbym robić wszystkie niedziele :polew:

Opublikowano

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

:gwizdanie:

mam mu jebnąć? :naughty:

:nabijasie::polew:

dobra jest twój, mojżesz mu jebnąć bo się z ciebie nabijasie :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:01_________________________________________________

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

jak co to go Keżorem postraszymy :cool1:

:nabijasie:
Opublikowano

noo :decayed:

myślę, że dla niej mógłbym robić wszystkie niedziele :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

noo :decayed:

myślę, że dla niej mógłbym robić wszystkie niedziele :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fura jeździ? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

biore ją w tych krótkich jeansach :kox:

ja bym ją brał w którymkolwiek ubranku a najlepiej bezzzz :decayed: ma kocie ruchy :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:56_________________________________________________

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

:gwizdanie:

mam mu jebnąć? :naughty:

:nabijasie::polew:

dobra jest twój, mojżesz mu jebnąć bo się z ciebie nabijasie :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:01_________________________________________________

chociaż nie wiem czy mi nie podeśle jakiegoś jumbojeta na plac

jak co to go Keżorem postraszymy :cool1:

:nabijasie:

ty się śmiej, masz pokaże ci tylko odrobine tego co Pucek i Keżor potrafią

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:01_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/10600/Tusk_Kaczynski_i_jezyk_angielski

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

noo :decayed:

myślę, że dla niej mógłbym robić wszystkie niedziele :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fura jeździ? :gwizdanie:

moge se krzyknac? :naughty: NIE! :decayed:

wczoraj rozkrecili tylko wszystko i zamowili sprzeglo, dzis dopiero sprzeglo przyszlo ale po 12 i jutro z rana go zamontuja :kox:

Opublikowano

ooo już widać światełko w tunelu :decayed:

Opublikowano

ooo już widać światełko w tunelu :decayed:

no ja to swiatelko od dawna widze :tongue4:

ale ja nie jestem obiektywny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.