Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

Greg jak u Ciebie ruszy to daj mi znac ;) moze bym tez sie skusil :wink4: jak pozyczycie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

941103_91046_front.jpg

musi być niezła

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:

aha no to nie dziwota :polew:

GT zawsze było w cycki :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi qr** przycina podczas wyścigu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi q***wa przycina podczas wyścigu :wallbash: :wallbash:

hmm to moze dlatego mi sie nie uruchamia wogóle
Opublikowano

ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi q***wa przycina podczas wyścigu :wallbash: :wallbash:

hmm to moze dlatego mi sie nie uruchamia wogóle

a co masz, Pentium 166MMX i 16 MB ramu ? :polew:

Opublikowano

941103_91046_front.jpg

musi być niezła

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:

aha no to nie dziwota :polew:

GT zawsze było w cycki :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi q***wa przycina podczas wyścigu :wallbash: :wallbash:

to moze detale sie obnizy i mi ruszy jest nadzieja :>

zbieram sie chlopaki :hi:

Opublikowano

941103_91046_front.jpg

musi być niezła

od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie:

Sprzęgło poszło, bo Pucek z Krol-em wsiedli na tą lalunie :gwizdanie:

aha no to nie dziwota :polew:

GT zawsze było w cycki :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________ja mam Core2 Duo, 4GB ramu i jakiś GeForce 9400 i mi q***wa przycina podczas wyścigu :wallbash: :wallbash:

to moze detale sie obnizy i mi ruszy jest nadzieja :>

zbieram sie chlopaki :hi:

detali za bardzo nie można obniżyć, ja mam na min i troche lipa

Muszę spróbować zmienić sterowniki do karty graf czy cos podobnego

Kiedyś takie rzeczy pomagały :wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________Spadam dalej oglądać meczyk :decayed:

Opublikowano

a co masz, Pentium 166MMX i 16 MB ramu ? :polew:

athlona x2 4000+ czyli po 2.10 na rdzen, 2gb ramu, radka x1950pro :confused4:
Opublikowano

Ja właśnie skończyłem grać. Wszystko śmiga u mnie na najwyższych detalach :kox: :kox:

Opublikowano

Ja właśnie skończyłem grać. Wszystko śmiga u mnie na najwyższych detalach :kox: :kox:

to co to masz za kompa?
Opublikowano

Ja właśnie skończyłem grać. Wszystko śmiga u mnie na najwyższych detalach :kox: :kox:

to co to masz za kompa?

Lenovo kupiony w wakacje :naughty:
Opublikowano

Ja właśnie skończyłem grać. Wszystko śmiga u mnie na najwyższych detalach :kox: :kox:

to co to masz za kompa?

Lenovo kupiony w wakacje :naughty:

iiii tam :tongue4:
Opublikowano

Ja tam będę śmigał na PS3! Miazga!!! :kox: I Gran Turismo o którym mówił Kędzior... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: dobry

a ja sobie pochytalem do tego nfs'a kierownice :kox: :kox: to dopiero wrazenia tylko kurde nie ma kiedy grac

Opublikowano

Ja tam będę śmigał na PS3! Miazga!!! :kox: I Gran Turismo o którym mówił Kędzior... :kox: :kox: :kox:

to kiedy spot u Ciebie ? :naughty:

:beer1:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________ja instaluje nowsze stery do karty graf, oby zaczęło to śmigać :)

Opublikowano

Ja tam będę śmigał na PS3! Miazga!!! :kox: I Gran Turismo o którym mówił Kędzior... :kox: :kox: :kox:

to kiedy spot u Ciebie ? :naughty:

:beer1:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________ja instaluje nowsze stery do karty graf, oby zaczęło to śmigać :)

a ja bede musial sie chyba polozyc spac bo juz nie wyrabiam ;(

Opublikowano

:evil:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:58_________________________________________________

ja instaluje nowsze stery do karty graf, oby zaczęło to śmigać :)

powodzenia :decayed:
Opublikowano

Ja tam będę śmigał na PS3! Miazga!!! :kox: I Gran Turismo o którym mówił Kędzior... :kox: :kox: :kox:

to kiedy spot u Ciebie ? :naughty:

:beer1:

:wink4:

Ja tam będę śmigał na PS3! Miazga!!! :kox: I Gran Turismo o którym mówił Kędzior... :kox: :kox: :kox:

to kiedy spot u Ciebie ? :naughty:

:beer1:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________ja instaluje nowsze stery do karty graf, oby zaczęło to śmigać :)

a ja bede musial sie chyba polozyc spac bo juz nie wyrabiam ;(

diman co jest z Tobą?:thumbdown:
Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

mogę Ci przesłać na maila :polew:

W następny wtorek mogę Ci dać tą grę bo już zainstalowałem :)

Lepiej będzie przez Gadu Gadu :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:19_________________________________________________Ja mam w laptopie Intel Core I3 2.26, 3Gb Ram, Ge Force GT240M. Obadamy czy ruszy.

Opublikowano

Krolu ma mi pochytać Need 4 Speed nowy :kox: Ten tego "gorący pościg" :naughty:

mogę Ci przesłać na maila :polew:

W następny wtorek mogę Ci dać tą grę bo już zainstalowałem :)

Lepiej będzie przez Gadu Gadu :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:19_________________________________________________Ja mam w laptopie Intel Core I3 2.26, 3Gb Ram, Ge Force GT240M. Obadamy czy ruszy.

Powinno ruszyć. Tu masz wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed Hot Pursuit:

System operacyjny: Windows® XP SP 3 (32 lub 64 bitowy) / Windows Vista® (32 lub 64 bitowy) / Windows 7® (32 lub 64 bitowy)

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ

RAM: 1.5 GB Windows® XP lub 2 GB Windows Vista® - Windows 7®

Napęd: DVD-ROM, 8 speed

HDD: 6.5 GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0 i Shader Model 3.0 oraz z 256 MB pamięci

Obsługiwane karty graficzne: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 lub NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200

Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9.0

Sieć: od dwóch do ośmiu graczy, łącze o szybkości 512 Kbps

:good:

Opublikowano

Powinno ruszyć. Tu masz wymagania:

Minimalne wymagania sprzętowe Need for Speed Hot Pursuit:

System operacyjny: Windows® XP SP 3 (32 lub 64 bitowy) / Windows Vista® (32 lub 64 bitowy) / Windows 7® (32 lub 64 bitowy)

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ lub AMD Athlon X2 64 2.4GHZ

RAM: 1.5 GB Windows® XP lub 2 GB Windows Vista® - Windows 7®

Napęd: DVD-ROM, 8 speed

HDD: 6.5 GB

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0 i Shader Model 3.0 oraz z 256 MB pamięci

Obsługiwane karty graficzne: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 lub NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200

Karta muzyczna: kompatybilna z DirectX 9.0

Sieć: od dwóch do ośmiu graczy, łącze o szybkości 512 Kbps

:good:

spełniam wymogi i mi nie działa :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.