Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyżby jakaś impreza, że taka cisza :cool1:

u ciebie? :decayed:

nie, tak jak pisałem wczoraj ten weekend odpuszczam z alko :gwizdanie:

ale miasto mnie ciągnie, jakoś domowe klimaty ostatnio mi nie służą

dawaj opijemy to b8 :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po robocie, co za dzień :wallbash:

trzeba się napić, psssyt :decayed:

Opublikowano

:hi:

ello Wacki :wink4:

Opublikowano

czyżby jakaś impreza, że taka cisza :cool1:

u ciebie? :decayed:

nie, tak jak pisałem wczoraj ten weekend odpuszczam z alko :gwizdanie:

ale miasto mnie ciągnie, jakoś domowe klimaty ostatnio mi nie służą

dawaj opijemy to b8 :tongue4:

ty alkoholiku co chcesz oblewać przejażdżkę B8 :naughty:

:hi:

ello Wacki :wink4:

siema RNS-E'ciok

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema RNS-E'ciok

rymuje się z niegdyś kaseciok :tongue4:

:hi: po robocie, co za dzień :wallbash:

trzeba się napić, psssyt :decayed:

pokahontaz :polew:

ty alkoholiku co chcesz oblewać przejażdżkę B8 :naughty:

ja od 2tyg nie pije ściulu :decayed: to troszke smaki mam
Opublikowano
dscn2466mi.jpg :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

czyżby jakaś impreza, że taka cisza :cool1:

u ciebie? :decayed:

nie, tak jak pisałem wczoraj ten weekend odpuszczam z alko :gwizdanie:

ale miasto mnie ciągnie, jakoś domowe klimaty ostatnio mi nie służą

To dziwną porę se wybierasz na abstynencję :gwizdanie: Andrzejkowa noc się szykuje, a ty na przekór "nie i h*j" :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________

dscn2466mi.jpg :gwizdanie:

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Opublikowano

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:
Opublikowano

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

wydaję mi się, że max możesz na ok 1,55 ustawić :mysli:

Opublikowano

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

A więc jednak program :naughty:

Czyli rozumiem, że masz map do 1,5Bar. Pytanie jakie powinno być doładowanie w górnych partiach obrotowych. Bo jeśli doładowanie u góry nie przekroczy 1,5Bar to moc się i tak nie zmieni po wymianie map, a dowali koksu z dołu tylko :wink4:

Opublikowano

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

wydaję mi się, że max możesz na ok 1,55 ustawić :mysli:

No chyba Aligator wie lepiej ile można :tongue4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

A więc jednak program :naughty:

Czyli rozumiem, że masz map do 1,5Bar. Pytanie jakie powinno być doładowanie w górnych partiach obrotowych. Bo jeśli doładowanie u góry nie przekroczy 1,5Bar to moc się i tak nie zmieni po wymianie map, a dowali koksu z dołu tylko :wink4:

Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił :kox:
Opublikowano

Przydał by ci się już FMIC :wink4: Bo BRD ma chyba 2x SMIC jak się nie mylę?

Opublikowano
  • Autor
Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił :kox:

no i prawidłowo :D ja bym tak zostawił :kox: :kox: bo teraz masz tak jak stan po samym c*pie :gwizdanie: a masz BRDka :rolleyes:

zmień mapsensor na ten z AWXa i jedź jeszcze raz :kox:

Opublikowano

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

wydaję mi się, że max możesz na ok 1,55 ustawić :mysli:

No chyba Aligator wie lepiej ile można :tongue4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________

Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:

Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. :confused4:

A więc jednak program :naughty:

Czyli rozumiem, że masz map do 1,5Bar. Pytanie jakie powinno być doładowanie w górnych partiach obrotowych. Bo jeśli doładowanie u góry nie przekroczy 1,5Bar to moc się i tak nie zmieni po wymianie map, a dowali koksu z dołu tylko :wink4:

Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił :kox:

no i co z tego, że kopcił - przecież to diesel :kox:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________

Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił :kox:

no i prawidłowo :D ja bym tak zostawił :kox: :kox: bo teraz masz tak jak stan po samym c*pie :gwizdanie: a masz BRDka :rolleyes:

zmień mapsensor na ten z AWXa i jedź jeszcze raz :kox:

podobno z tym mapem, to nie jest prosta sprawa :gwizdanie:

Na swoim wątku - Dejf ma to opisane :)[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________

Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 Na jednym pomiarze Wojtek dał doładowanie coś ponad 1,5 bara i coś tam porobił i wyszło 175KM i 370Nm ale trochę kopcił :kox:

no i prawidłowo :D ja bym tak zostawił :kox: :kox: bo teraz masz tak jak stan po samym c*pie :gwizdanie: a masz BRDka :rolleyes:

zmień mapsensor na ten z AWXa i jedź jeszcze raz :kox:

jeszcze mu troszkę brakuje :wink4:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

ja jeżdzę do 3000obr/min więc mnie objedziesz :wink4:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

ja jeżdzę do 3000obr/min więc mnie objedziesz :wink4:

:decayed::polew:
Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.