Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

pikna zima :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:59_________________________________________________

:hi:

łasap Lady GaGa ? :decayed:

oll rajt is ok men

good men yourself

yes yes ciekierałt nice kar niga :cool1:

łicz łąn ?

botf :decayed:

dziwny akcent

Sosnowiecki :gwizdanie:

:baseball:

i atak to ładnie określił

kędzior zagadka dla Ciebie: Jak nazywa się inaczej Sosnowiczanin ?

to chodzi o tego ptaka hodowlanego co grucha :?:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej rasisci dajcie spokuj kedziorowi i czarnuchom... :P

Opublikowano

ej rasisci dajcie spokuj kedziorowi i czarnuchom... :P

sosnowiec jest ok wczoraj się tam alkoholizowałem :evil:

to że śnieg jest biały a brud najczęściej czarny nic nie znaczy :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

kędzior zagadka dla Ciebie: Jak nazywa się inaczej Sosnowiczanin ?

ty też się widzę o wp***dol prosisz :punish:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________

sosnowiec jest ok wczoraj się tam alkoholizowałem :evil:

i nie dałeś znać :thumbdown: [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 15:07_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

12.jpg

Opublikowano

no to chlup w ten glupi dziub... :D

Opublikowano

no to chlup w ten glupi dziub... :D

na zdrowie :wink4:

:kawa:

[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:34_________________________________________________Alicia Keys Ft. Damian Marley - No One Reggae Mix
Opublikowano

Siemanko z wieczora... :hi: :hi: :hi:

Śnieżyk pada mrozik łapie.... drift drift drift !!!!!! :decayed:

Opublikowano

Siemanko z wieczora... :hi: :hi: :hi:

Śnieżyk pada mrozik łapie.... drift drift drift !!!!!! :decayed:

a ja na letnich :embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

Siemanko z wieczora... :hi: :hi: :hi:

Śnieżyk pada mrozik łapie.... drift drift drift !!!!!! :decayed:

a ja na letnich :embarrassed:

kozak :kox:
Opublikowano

Właśnie wróciłem z wioski i tam jest biało. A drifty pierwsza klasa. Drogowcy jak zwykle zaspali :polew:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z wioski i tam jest biało. A drifty pierwsza klasa. Drogowcy jak zwykle zaspali :polew:

nie zaspali tylko dają się ludzią wyszaleć... :decayed:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z wioski i tam jest biało. A drifty pierwsza klasa. Drogowcy jak zwykle zaspali :polew:

nie zaspali tylko dają się ludzią wyszaleć... :decayed:

Ale taki mokry śnieg jest najgorszy. Ślisko jak cholera
Opublikowano

Właśnie wróciłem z wioski i tam jest biało. A drifty pierwsza klasa. Drogowcy jak zwykle zaspali :polew:

nie zaspali tylko dają się ludzią wyszaleć... :decayed:

Ale taki mokry śnieg jest najgorszy. Ślisko jak cholera

załuj że nie widziałeś jak podjeżdżałem pod swój blok...

RWD by tu nie podjechał... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I co nie ma żadnej imprezy :gwizdanie:

Opublikowano

I co nie ma żadnej imprezy :gwizdanie:

a to i lepiej nawet bo udaje mi się realizować plan nie picia w ten weekend

:good:

Opublikowano

no, czas jechać odebrać Stanleyowe zwłoki :kox:

fahren.gif

Opublikowano

no, czas jechać odebrać Stanleyowe zwłoki :kox:

fahren.gif

to i tak dłużej wytrwał niż obstawialiśmy :oklaski:

Opublikowano

tego nie wiem ... jadę na umówioną godzinę

i prawdę mówiąc nie wiem co zastanę :decayed:

Opublikowano

tego nie wiem ... jadę na umówioną godzinę

i prawdę mówiąc nie wiem co zastanę :decayed:

jak to co ścierwo :pleasantry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.