Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello :hi:

Co tam seves z furą?

Akjam no jezdze jezdze :decayed: ale dalej po zlej stronie bo gosc od przerobki zawalony poki co :confused4:

a tak w ogole sie zastanawiam czy mnie stac zeby Was jutro odwiedzic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pflu pflu

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:16_________________________________________________

:hi: fajnie się lata na letnich :naughty: :naughty:

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:
Opublikowano

hello :hi:

Co tam seves z furą?

Akjam no jezdze jezdze :decayed: ale dalej po zlej stronie bo gosc od przerobki zawalony poki co :confused4:

a tak w ogole sie zastanawiam czy mnie stac zeby Was jutro odwiedzic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pflu pflu

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:16_________________________________________________

:hi: fajnie się lata na letnich :naughty: :naughty:

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

Seves, nie rozdrabinaj się, wpadaj jutro - pojedzimy poślizgać się na dolinę :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Opublikowano

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

hehehehehhehehe :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________

Akjam no jezdze jezdze :decayed: ale dalej po zlej stronie bo gosc od przerobki zawalony poki co :confused4:

a tak w ogole sie zastanawiam czy mnie stac zeby Was jutro odwiedzic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pflu pflu

Seves, nie rozdrabinaj się, wpadaj jutro - pojedzimy poślizgać się na dolinę :decayed:

nie no chyba przyjade ;)

znaczy postaram sie :decayed:

Opublikowano

Krolu u Was chyba super plasko :decayed:

bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans :wink4:

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

hehehehehhehehe :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________

Akjam no jezdze jezdze :decayed: ale dalej po zlej stronie bo gosc od przerobki zawalony poki co :confused4:

a tak w ogole sie zastanawiam czy mnie stac zeby Was jutro odwiedzic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pflu pflu

Seves, nie rozdrabinaj się, wpadaj jutro - pojedzimy poślizgać się na dolinę :decayed:

nie no chyba przyjade ;)

znaczy postaram sie :decayed:

jeżeli nie masz, to jedź wykupić AC :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ogien co :>

to postoje z boku za jakas bariera hahaha i jak skonczycie posmigam sam :embarrassed:

dzis sie dowiadywalem, zgadnij ile za pakiet oc+ac chca ode mnie? :naughty:

Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja yhymm :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ogien co :>

to postoje z boku za jakas bariera hahaha i jak skonczycie posmigam sam :embarrassed:

dzis sie dowiadywalem, zgadnij ile za pakiet oc+ac chca ode mnie? :naughty:

to zależy gdzie i w jakim wariancie :gwizdanie:

Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja yhymm

jutro ci pokaże :naughty:
Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja yhymm

jutro ci pokaże :naughty:

tylko nie przyjeżdzaj na łańcuchach

Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja yhymm :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ogien co :>

to postoje z boku za jakas bariera hahaha i jak skonczycie posmigam sam :embarrassed:

dzis sie dowiadywalem, zgadnij ile za pakiet oc+ac chca ode mnie? :naughty:

to zależy gdzie i w jakim wariancie :gwizdanie:

w pzu ;)

a warta podobno najtansza..

Opublikowano

mięczaki :naughty: :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę :tongue4: a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić :kox:

lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć :tongue4:

Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja yhymm :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ogien co :>

to postoje z boku za jakas bariera hahaha i jak skonczycie posmigam sam :embarrassed:

dzis sie dowiadywalem, zgadnij ile za pakiet oc+ac chca ode mnie? :naughty:

to zależy gdzie i w jakim wariancie :gwizdanie:

w pzu ;)

a warta podobno najtansza..

pzu, allianz, hestia

gdzie indziej nawet się nie ubezpieczaj :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________pornodemotywator.jpg

K-ce, ul. Sokolska

:decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:31_________________________________________________

!
Opublikowano

jak samo oc to bele gdzie... ale jak z ac to trza wszystko sprawdzic... ;)

Opublikowano
:hi: Ale pogoda :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
1265904654_by_Mango_500.jpg
Opublikowano

1265904654_by_Mango_500.jpg

:decayed:

Opublikowano

1265904654_by_Mango_500.jpg

:good::polew:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

No i przez to nawet w powietrzu korki i problemy i samoloty nie odlatują! :disgust:

to bier łopate i odśnieżaj pasy a nie będziesz marudził :tongue4:

No przecież masakra! Znowu zaspali, na drogach w ciul śniegu! A ja jeszcze na letnich... :gwizdanie:

więc to ty zaspałeś a nie oni :cool1:

piękna pogoda :kox:

piękny avatarek :good:

Leslie Nielsen zmarł ;( szkoda chłopa... niezły był :)

no szkoda, mnie komedie z nim nie śmieszą :)

ale za to kapitan bomba wymiata :decayed:
Opublikowano

:hi:

w końcu udał mi się wymienić na zimówki

pierwsze slizganie zaliczone

po swoim mieście ale zawsze cos tylko dość duży ruch

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.