Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

hmmm moze za dwa tygodnie :cool1: bo w tym tygodniu odgrywam mikolaja u siostrzenicy :kox:

będą Cię dzieci ciągnęły za worek :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

hmmm moze za dwa tygodnie :cool1: bo w tym tygodniu odgrywam mikolaja u siostrzenicy :kox:

będą Cię dzieci ciągnęły za worek :polew: :polew:

no niestety :tongue4:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

hmmm moze za dwa tygodnie :cool1: bo w tym tygodniu odgrywam mikolaja u siostrzenicy :kox:

będą Cię dzieci ciągnęły za worek :polew: :polew:

no niestety :tongue4:

nie no spoko... lepiej żeby Mikołaj nie walił wódą :decayed:

Opublikowano

bo jeszcze nie odkupiliście dywanu :polew: :polew:

:gwizdanie: no to w takim razie zapraszam do siebie :>

...masz jeszcze dywan ? :kox:

no dwa nieruszone jeszcze :gwizdanie:

widać Ci się znudziły :polew: :polew:

to kiedy ? :gwizdanie:

hmmm moze za dwa tygodnie :cool1: bo w tym tygodniu odgrywam mikolaja u siostrzenicy :kox:

będą Cię dzieci ciągnęły za worek :polew: :polew:

no niestety :tongue4:

nie no spoko... lepiej żeby Mikołaj nie walił wódą :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no spoko... lepiej żeby Mikołaj nie walił wódą :decayed:

najwyżej powie że popierdziela pół nocy to i ogrzać się musi :decayed:
Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

będziesz go ciągła za worek? :tongue4:
Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

będziesz go ciągła za worek? :tongue4:

no a jak :decayed: ... a potem dostanę rózgą :gwizdanie:

Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

będziesz go ciągła za worek? :tongue4:

no a jak :decayed: ... a potem dostanę rózgą :gwizdanie:

czyli rocco in action :polew:
Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

mam stroj jak cos :naughty:

Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

będziesz go ciągła za worek? :tongue4:

no a jak :decayed: ... a potem dostanę rózgą :gwizdanie:

czyli rocco in action :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

Ty tam go nic nie namawiaj tylko zrob chlopakowi niespodzianke i sama sie przebierz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

będziesz go ciągła za worek? :tongue4:

no a jak :decayed: ... a potem dostanę rózgą :gwizdanie:

czyli rocco in action :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________

muszę też Stasia namówić co by się dla mnie za Mikołaja przebrał :kox::naughty:

Ty tam go nic nie namawiaj tylko zrob chlopakowi niespodzianke i sama sie przebierz :kox: :kox: :kox:

za Mikołaja ? :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

bosko :polew: :polew:

Opublikowano

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

buehehehehhehe musisz troszkę popracować nad mięśniami brzucha i będziesz identyko jak oryginał :decayed::wink4::tongue4::polew:
Opublikowano

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

buehehehehhehe musisz troszkę popracować nad mięśniami brzucha i będziesz identyko jak oryginał :decayed::wink4::tongue4::polew:

pochytam pare piwek i bedzie :wink4:

Opublikowano

chcesz dziecku wmówić że to na koszulce to renifery ? :decayed:

Opublikowano

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

buehehehehhehe musisz troszkę popracować nad mięśniami brzucha i będziesz identyko jak oryginał :decayed::wink4::tongue4::polew:

pochytam pare piwek i bedzie :wink4:

jak co to możemy popracować nad tym razem i przypuszczam że jeszcze kilku chętnych by się znalazło :decayed:
Opublikowano

Zdj_cie0741.jpg :gwizdanie: :naughty:

buehehehehhehe musisz troszkę popracować nad mięśniami brzucha i będziesz identyko jak oryginał :decayed::wink4::tongue4::polew:

pochytam pare piwek i bedzie :wink4:

jak co to możemy popracować nad tym razem i przypuszczam że jeszcze kilku chętnych by się znalazło :decayed:

:naughty::good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________

chcesz dziecku wmówić że to na koszulce to renifery ? :decayed:

dziecko musi wiedziec co jest w zyciu wazne :tongue4:

Opublikowano

Ja bym lepiej pasował na mikołaja z moim kegiem pod koszulka... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja bym lepiej pasował na mikołaja z moim kegiem pod koszulka... :polew: :polew: :polew:

nic a nic nie skłamałeś :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.