Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedzie ktos przez Chorzów ? :naughty: :naughty:

nie masz jak dojechać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:45_________________________________________________ :hi:

ja będe spot pod realem czy na dolinie odrazu :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie wiem czy dojada bo nie mam AC :cool1:

Opublikowano

siema :hi: niepisze sie plecak ino tasia :polew:jo sie tyz melduja dzisiej :naughty:

tasia? :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba tasza :tongue4:

wiym wiym tak samo jak lacie i lacze ;)

u nas som tasze i lacze :decayed:

Opublikowano

siema :hi: niepisze sie plecak ino tasia :polew:jo sie tyz melduja dzisiej :naughty:

tasia? :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba tasza :tongue4:

wiym wiym tak samo jak lacie i lacze ;)

u nas som tasze i lacze :decayed:

że jeszcze w googlach nie ma do tego translatora :kwasny:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:02_________________________________________________ :polew:

Opublikowano
:hi: siemano a mnie nie bedzie dzisiaj niestety ;( za daleko mam :evil:
Opublikowano

jo tyż się melduję :decayed:

a nawet my... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:09_________________________________________________

:hi: siemano a mnie nie bedzie dzisiaj niestety ;( za daleko mam :evil:

:hi:

szkoda...

ale płakać nie będziemy... :kox:

Opublikowano

Jedzie ktos przez Chorzów ? :naughty: :naughty:

nie masz jak dojechać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:45_________________________________________________ :hi:

nie ryzykuję na tych letnich bo ta breja jest przekichana...
Opublikowano

ej, to po co ja tam mam jechać? :rolleyes:

Opublikowano

Jedzie ktos przez Chorzów ? :naughty: :naughty:

nie masz jak dojechać ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 17:45_________________________________________________ :hi:

nie ryzykuję na tych letnich bo ta breja jest przekichana...

ty na letnich jeszcze jeździsz...? :shocked:

Opublikowano

się ma AFF i się ma poryte :decayed:

Opublikowano

jo tyż się melduję :decayed:

a nawet my... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:09_________________________________________________

:hi: siemano a mnie nie bedzie dzisiaj niestety ;( za daleko mam :evil:

:hi:

szkoda...

ale płakać nie będziemy... :kox:

wiem :(

Opublikowano

się ma AFF i się ma poryte :decayed:

:ssij:
Opublikowano

no to nie jade :rolleyes:

Opublikowano

no to nie jade :rolleyes:

:decayed:

ja tez zostalem w domu :kox:

nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie:

Opublikowano

no to nie jade :rolleyes:

:decayed:

ja tez zostalem w domu :kox:

nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie:

:good:

w moim przypadku za 3 tygodnie :decayed:

Opublikowano

no to nie jade :rolleyes:

:decayed:

ja tez zostalem w domu :kox:

nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie:

:good:

w moim przypadku za 3 tygodnie :decayed:

:bicz3: :bicz3:
Opublikowano

niestety, od tego tygodnia pracuję na trzy zmiany :confused4:

więc lipa na maxa :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Maxito już czeka , a ja wychodze :P ciuliki jesteście , że nie jedziecie :gwizdanie:

Opublikowano

i h*j ;/ musiałem do domu jechać :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

no to nie jade :rolleyes:

:decayed:

ja tez zostalem w domu :kox:

nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie:

:good:

w moim przypadku za 3 tygodnie :decayed:

na swieta? :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.