Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

Witaj Przyjacielu :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

co tam? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=24389[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________nieźle się bawią :sick3:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=pl&tl=en&u=http://www.990px.pl/index.php/2010/10/13/krwawi-wegetarianie-z-phuket/&prev=_t&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjpy5b3Nze6LD6kKnnCZKsXS9HHIg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stasiu Ty to masz fajnie. Tak rzeczy wyszukujesz :sick3:

Opublikowano

siema

co tam? [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=24389[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________nieźle się bawią :sick3:

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=pl&tl=en&u=http://www.990px.pl/index.php/2010/10/13/krwawi-wegetarianie-z-phuket/&prev=_t&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhjpy5b3Nze6LD6kKnnCZKsXS9HHIg

a h*jowo,

1 link jak dla mnie słaby

2link masakraaa oni muszą mieć dopiero dopalacze :polew:

Opublikowano

wczoraj to wklejałem na śląskich :naughty:

za***ista kompilacja :polew:

Opublikowano
ale urwałł :decayed: motyw ze znikającym autem najlepszy :polew:
Opublikowano

:hi:

witam was cziule :decayed:

Opublikowano

:hi:

witam was cziule :decayed:

Ty też byś się wziął do roboty, a nie tylko żarty i żarty, jak Akjam :wink4:

Opublikowano

:hi:

witam was cziule :decayed:

Ty też byś się wziął do roboty, a nie tylko żarty i żarty, jak Akjam :wink4:

robota_na_dole_malemale.jpg

:decayed:

Opublikowano

:hi:

witam was cziule :decayed:

Ty też byś się wziął do roboty, a nie tylko żarty i żarty, jak Akjam :wink4:

robota_na_dole_malemale.jpg

:decayed:

jasssssne kędzior jasne :polew:

Opublikowano

zima w holandii, karwa!!, myślałem że będzie lżej a tu d*pa

ja pracuje codziennie 8 h i wcale nie ściemniam :wink4:

Opublikowano

:hi:

witam was cziule :decayed:

Ty też byś się wziął do roboty, a nie tylko żarty i żarty, jak Akjam :wink4:

robota_na_dole_malemale.jpg

:decayed:

Kędzior - hajer przodowy :decayed:

Opublikowano

jasssssne kędzior jasne :polew:

bede ci musial za***ac wp***dol :decayed:
Opublikowano

Kędzior ty w kopalni jakiejś robisz? :mysli:

Opublikowano

zima w holandii, karwa!!, myślałem że będzie lżej a tu pupa

zjaraj blanta i nie marudź :decayed:

Opublikowano

Kędzior ty w kopalni jakiejś robisz? :mysli:

podobno :tongue4:
Opublikowano

jasssssne kędzior jasne :polew:

bede ci musial za***ac wp***dol :decayed:

eeee :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:22_________________________________________________

Kędzior ty w kopalni jakiejś robisz? :mysli:

robi..........za***rdala :>

Opublikowano

zima w holandii, karwa!!, myślałem że będzie lżej a tu pupa

zjaraj blanta i nie marudź :decayed:

kuwa nie jaram ;( ale herbata z rumem jest git :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:23_________________________________________________

Kędzior ty w kopalni jakiejś robisz? :mysli:

podobno :tongue4:

z Puckiem na workach z miałem śpicie?? :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.