Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka

dzisiaj audice odpalałem o 7 to było -17 :)

0000026.th.jpg

fajna dziara co :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: w piękną niedziele :kox:

a czemuż ona dla ciebie taka piękna...? :naughty:

bo sloneczna i mikolaj przyszedl szkoda ze tylko do dzieci ale ja go widzialem przynajmniej :naughty:

Opublikowano

do taliba to dopiero przyszedł mikołaj :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

do taliba to dopiero przyszedł mikołaj :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Mikołaj to jest jutro:D mam nadzieje, że będzie ostryyy :evil: :evil:

Opublikowano

Mikołaj to jest jutro:D mam nadzieje, że będzie ostryyy :evil: :evil:

a co przyjdzie z nożem ???

:polew:

Opublikowano

Mikołaj to jest jutro:D mam nadzieje, że będzie ostryyy :evil: :evil:

a co przyjdzie z nożem ???

:polew:

Liczy że jego mikołajem bedzie jego panna z pejczem w ręcę i będzie go karciła za to że był niegrzeczny.... :polew: :polew: :polew:

Sexy_Christmas_Female.jpg

Opublikowano

Mikołaj to jest jutro:D mam nadzieje, że będzie ostryyy :evil: :evil:

a co przyjdzie z nożem ???

:polew:

Liczy że jego mikołajem bedzie jego panna z pejczem w ręcę i będzie go karciła za to że był niegrzeczny.... :polew: :polew: :polew:

:bag: a to sorry

:polew:

Opublikowano

yo Mam Talent III - Kamil Bednarek

ale bania Stan opijam twoje Tatostwo :kox:

Opublikowano

yo Mam Talent III - Kamil Bednarek

ale bania Stan opijam twoje Tatostwo :kox:

Miszka ty to jestes po tyłach....Kamil to juz przeszłosc... :decayed:

Opublikowano

yo Mam Talent III - Kamil Bednarek

ale bania Stan opijam twoje Tatostwo :kox:

a kiedy opijesz twoje ?? :gwizdanie:
Opublikowano

Mikołaj to jest jutro:D mam nadzieje, że będzie ostryyy :evil: :evil:

a co przyjdzie z nożem ???

:polew:

Liczy że jego mikołajem bedzie jego panna z pejczem w ręcę i będzie go karciła za to że był niegrzeczny.... :polew: :polew: :polew:

Sexy_Christmas_Female.jpg

nie mam panny:) mam kolezanki :decayed:

Opublikowano

yo Mam Talent III - Kamil Bednarek

ale bania Stan opijam twoje Tatostwo :kox:

Miszka ty to jestes po tyłach....Kamil to juz przeszłosc... :decayed:

mylisz się kolego, jest dobry :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________

yo Mam Talent III - Kamil Bednarek

ale bania Stan opijam twoje Tatostwo :kox:

a kiedy opijesz twoje ?? :gwizdanie:

jak w końcu zarucham :tongue4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 16:32_________________________________________________czasem nie da się zacytować poprawnie :tongue4:

Opublikowano

fajna felga

p1020860res.jpg

p1020863res.jpg

p1020864res_1.jpg

p1020864res.jpg

p1020875res.jpg

p1020878res.jpg

p1020883res.jpg

Opublikowano

nie będę owijał w bawełnę, z d*py do ryja było by nieźle :kox:

Opublikowano

mógłbyś przynajmniej napisać z D do B... :sick3:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

witka

dzisiaj audice odpalałem o 7 to było -17 :)

0000026.th.jpg

fajna dziara co :decayed:

ruchałeś ją ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:18_________________________________________________

dzięki ludziska :notworthy:

a Wy się starajcie, bo jak widać ostatnio przynależność do Katowickich zobowiązuje :polew:

no tyle ludzi powpadało , że sie ciesze , że już nie jestem z Martą :polew: :polew: :polew:

ja bym mógł z nią wpaść :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jakie wycieraczki kupić :gwizdanie: Kupiłem rok temu valeo i teraz piszczą i h*ja zbierają. Jakieś tanie czy zainwestować w boscha :mysli:

Opublikowano

piszą że bosch to gówno :gwizdanie:

polecali Mot-Gum, Polska firma, kupiłem, chodzą cicho, dobrze zbierają, nie narzekam, a dzisiaj brat kupił jakieś Alco z makro i jutro zdam relację jak się spisują :wink4:

Opublikowano

Panowie jakie wycieraczki kupić :gwizdanie: Kupiłem rok temu valeo i teraz piszczą i h*ja zbierają. Jakieś tanie czy zainwestować w boscha :mysli:

:hi: odradzam te z OBI, na lato są ok ale w zimie napierdalają jak szalone - no ale kosztuja 10 zł szt :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.