Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dziś zebranie i będzie :acute:

ale ogólnie na relaksie :pali:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

co to sie stało ?

Bulczas w dordze do Istebnej zaliczył barierkę na A1 przy 140km/h... A przy wyjeździe zaspa i przedni zderzak... :confused4:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

co to sie stało ?

Bulczas w dordze do Istebnej zaliczył barierkę na A1 przy 140km/h... A przy wyjeździe zaspa i przedni zderzak... :confused4:

no to nie ciekawie... jednak trzeba uważać.... ja też już pare razy leciałem bokiem mimo Q....musze te opony wykończyc i na nastepny sezon pomyslec o czymś nowym ....

Opublikowano

:hi:

z własnego doświadczenia mogę napisać, że co nowe opony to nowe :rolleyes:

Opublikowano

My w aucie ze Stanleyem też ostro na tych oponkach z 92go roku lecieliśmy... :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

My w aucie ze Stanleyem też ostro na tych oponkach z 92go roku lecieliśmy... :decayed: :gwizdanie:

dały radę :wink4:

ale drugi raz na tych oponach w góry się nie wybieram, chyba, że do Ustronia :polew:

Opublikowano

czyli wyjazd mieliscie srednio udany...?

pogoda chyba tez nie byla za fajna wiatr i mocne opady?

Opublikowano

My w aucie ze Stanleyem też ostro na tych oponkach z 92go roku lecieliśmy... :decayed: :gwizdanie:

dały radę :wink4:

ale drugi raz na tych oponach w góry się nie wybieram, chyba, że do Ustronia :polew:

Może Wisła najdalej :wink4::naughty:

czyli wyjazd mieliscie srednio udany...?

pogoda chyba tez nie byla za fajna wiatr i mocne opady?

Poza akcją z autem Bulczasa :confused4: wszystko gites! :good: Śnieg ypał prawie cały czas ale nie przeszkadzało tow zjazdach... :evil:
Opublikowano
:hi: Ale mnie wszystko k**ewsko boli :wallbash:
Opublikowano

sjema

Opublikowano

:hi: Ale mnie wszystko k**ewsko boli :wallbash:

:naughty:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 20:31_________________________________________________mnie nic, a nic

no ale wziąłem sobie ten wyjazd mocno rekraacyjnie :)

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

co to sie stało ?

Bulczas w dordze do Istebnej zaliczył barierkę na A1 przy 140km/h... A przy wyjeździe zaspa i przedni zderzak... :confused4:

to rubo, jakieś większe straty ? :(

a no i :hi: z wieczora

Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

Opublikowano

:hi: Ale mnie wszystko k**ewsko boli :wallbash:

:gwizdanie: Jak sobie przypomnę pierwszy pierwsze godziny po tym jak "zjeżdżałem" na desce to znaczy na wszystkim innym tylko nie na desce to też mnie wszystko boli! :naughty: Do przodu Bulczas! Jak to mówią: jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz! :wink4::decayed:

sjema

Kędzior Ty też byś się usportowił... :decayed:
Opublikowano

siema

nareszcie udało mi sie dorwać do kompa

Opublikowano

:hi: Ale mnie wszystko k**ewsko boli :wallbash:

:gwizdanie: Jak sobie przypomnę pierwszy pierwsze godziny po tym jak "zjeżdżałem" na desce to znaczy na wszystkim innym tylko nie na desce to też mnie wszystko boli! :naughty: Do przodu Bulczas! Jak to mówią: jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz! :wink4::decayed:

sjema

Kędzior Ty też byś się usportowił... :decayed:

Na nartach mi już trochę lepiej szło :gwizdanie: Ale 2,3 godziny z deską mnie wykończyły :embarrassed:
Opublikowano

siema

nareszcie udało mi sie dorwać do kompa

:siema:

:hi: Ale mnie wszystko k**ewsko boli :wallbash:

:gwizdanie: Jak sobie przypomnę pierwszy pierwsze godziny po tym jak "zjeżdżałem" na desce to znaczy na wszystkim innym tylko nie na desce to też mnie wszystko boli! :naughty: Do przodu Bulczas! Jak to mówią: jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz! :wink4::decayed:

sjema

Kędzior Ty też byś się usportowił... :decayed:

Na nartach mi już trochę lepiej szło :gwizdanie: Ale 2,3 godziny z deską mnie wykończyły :embarrassed:

Ja męczyłem się pierwszy raz z dechą z 7 godzin zanim coś zaczęło się dziać! :cool1:
Opublikowano

czyli wyjazd mieliscie srednio udany...?

pogoda chyba tez nie byla za fajna wiatr i mocne opady?

wyjzdz zaje... :decayed:

nawet nie wiesz jak się cieszę że wróciliśmy cało do domów

Niezła lipa się wkręciła na początek wypadu :confused4:

a i bez gogli ani rusz na narty :wink4:

Opublikowano
:hi: dobry narciarze :kox:
Opublikowano

Kędzior Ty też byś się usportowił... :decayed:

tydzień temu się tak ze Stasiem usportowiłem że wyskakiwałem z progu :decayed::polew: :polew: :polew:

chodz wezme cię na spacer po dole zobaczymy kto jest lepiej usportowiony :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.