Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: do 16 i weekend :kox: A w sobotę w góry chyba :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: do 16 i weekend :kox: A w sobotę w góry chyba :naughty:

Jedziesz Bulczas z nami? :cool1:
Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: do 16 i weekend :kox: A w sobotę w góry chyba :naughty:

odważny jesteś :decayed:

Soszów to już wyższa szkoła jazdy :naughty:

tak w ogóle to nieźle się wkurwiłem z rana, od 2 tygodni nie byłem w centrum, wjeżdżam, korek, no ale to normalne, a chwilę później znowu czujnik temperatury cieczy dostał szału :wallbash: nie cierpię tego miasta! :angry:

Opublikowano

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

Opublikowano

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

pojedziesz następnym razem :tongue4:

nie bój d*py, 27 grudnia kolejny wyjazd, pojedzie też bardzo dużo ludzi :)

Opublikowano

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

pojedziesz następnym razem :tongue4:

nie bój d*py, 27 grudnia kolejny wyjazd, pojedzie też bardzo dużo ludzi :)

będzie la ujnia, bo ja nie jadę :tongue4:

Opublikowano

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

pojedziesz następnym razem :tongue4:

nie bój d*py, 27 grudnia kolejny wyjazd, pojedzie też bardzo dużo ludzi :)

będzie la ujnia, bo ja nie jadę :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

pojedziesz następnym razem :tongue4:

nie bój d*py, 27 grudnia kolejny wyjazd, pojedzie też bardzo dużo ludzi :)

będzie la ujnia, bo ja nie jadę :tongue4:

:decayed:

:decayed:
Opublikowano

Siema :hi:

ale jestem nie zorganizowany miałem jechać w środę po sprzęt a dziś już piątek i jak nie miałem tak nie mam.

ej... a nie mozecie jechac w niedziele...? w sobote nie dam rady...

pojedziesz następnym razem :tongue4:

nie bój d*py, 27 grudnia kolejny wyjazd, pojedzie też bardzo dużo ludzi :)

będzie la ujnia, bo ja nie jadę :tongue4:

:decayed:

:decayed:

uż uż uż ale zima :mysli:

Opublikowano

No to goń po sprzęt! :kox:

Opublikowano

No to goń po sprzęt! :kox:

chwila do 15 30 muszę siedzieć w pracy[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:44_________________________________________________A Go Sport Kace jakie tam ceny są :?:

Opublikowano

No to goń po sprzęt! :kox:

chwila do 15 30 muszę siedzieć w pracy[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:44_________________________________________________A Go Sport Kace jakie tam ceny są :?:

No chyba spoko. :good: Zerknij na necie jaką mają ofertę. :good:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Yolanda Be Cool - Afro Nuts (DCUP Remix)

tiki tiki tiki tiki ti ki ti ti ki tołnaaaa :banan2:

Opublikowano

Jadę w góry ale nie na narty :tongue4:

Opublikowano

:hi:

po robocie, dziś widziałem RS4 B7 to chyba jedyna buda w B7 która jako tako wygląda :slina::jerk:

spadam na imprezkę z roboty, czyli k**wy, kokaina wóda itp :kox:

Opublikowano

:hi:

po robocie, dziś widziałem RS4 B7 to chyba jedyna buda w B7 która jako tako wygląda :slina::jerk:

spadam na imprezkę z roboty, czyli k**wy, kokaina wóda itp :kox:

Gdzie? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.