Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wow miszka... tylko nie mow jeszcze ze przyjedziesz twoja B8... :]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: alien :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi: alien :decayed:

:hahaha:

Opublikowano

:hi:

:hi: alien :decayed:

:hahaha:

Jak zdrówko Barłbła? :wink4:

Tolek mam coś dla Ciebie! Miszka dla Ciebie też coś mam. :good:

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

:good: Ja niestety nie mam. Max ma ale wiem, że go nie będzie dzisiaj bo rozmawiałem z nim właśnie przez tele.
Opublikowano

:hi:

Fajrant

dzieki Akjam :wink4:

Opublikowano

:hi:

Fajrant

dzieki Akjam :wink4:

Loozik. :pali:
Opublikowano

wow miszka... tylko nie mow jeszcze ze przyjedziesz twoja B8... :]

jutro będzie :tongue4:

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

w ASO 40 zł :decayed:

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

w ASO 40 zł :decayed:

Stan! Ile przedni zderzak pod spryski do B7 S-line bo nie mogę nigdzie znaleźć! :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

w ASO 40 zł :decayed:

Stan! Ile przedni zderzak pod spryski do B7 S-line bo nie mogę nigdzie znaleźć! :naughty::polew: :polew:

pewnie tańszy jak zwykły do B5 :wallbash:

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

w ASO 40 zł :decayed:

Stan! Ile przedni zderzak pod spryski do B7 S-line bo nie mogę nigdzie znaleźć! :naughty::polew: :polew:

pewnie tańszy jak zwykły do B5 :wallbash:

wcale bym się nie zdziwił :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:hi: alien :decayed:

:hahaha:

Jak zdrówko Barłbła? :wink4:

wporzo... jak dobrze pójdzie to się dzisiaj zobaczymy ;)

Opublikowano

wiem, wiem :naughty: przyjadę to dostanę prezent pod choinkę ;).

Pany, mocie wy wyjmaki do RNS`a? :cool1:

w ASO 40 zł :decayed:

Stan! Ile przedni zderzak pod spryski do B7 S-line bo nie mogę nigdzie znaleźć! :naughty::polew: :polew:

pewnie tańszy jak zwykły do B5 :wallbash:

:gwizdanie: To pewnie z 3k... :naughty:

:hi:

:hi: alien :decayed:

:hahaha:

Jak zdrówko Barłbła? :wink4:

wporzo... jak dobrze pójdzie to się dzisiaj zobaczymy ;)

:good:
Opublikowano

Ja się lekko spóźnie ale będę :decayed:

Opublikowano

Ja się lekko spóźnie ale będę :decayed:

Weź opłatek. Podzielimy się z Seskim i całą resztą... :wink4::gwizdanie:
Opublikowano

Ja się lekko spóźnie ale będę :decayed:

Weź opłatek. Podzielimy się z Seskim i całą resztą... :wink4: :gwizdanie:

Jakbym to jeszcze miał opłatek :gwizdanie: Albo nie nosili u mnie albo nie było nikogo w domu :embarrassed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.