Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam Kedziorowaty?! :naughty:

leci kabarecik :wink4:

Już po kolacji? :cool1:

ja niedawno zjadłem śniadanie a ty mi o kolacji mówisz :decayed:

:kox::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roboty do zajebania.... nie ma nawet kiedy wejsc na forum. Ale w styczniu pojawie sie na spocie :cool1:

aaaa i w dodatku na letnich jeszcze jezdze :gwizdanie:

Forum też zaczne częsciej odwiedzać :naughty:

Opublikowano

Roboty do zajebania.... nie ma nawet kiedy wejsc na forum. Ale w styczniu pojawie sie na spocie :cool1:

aaaa i w dodatku na letnich jeszcze jezdze :gwizdanie:

Forum też zaczne częsciej odwiedzać :naughty:

No wreszcie! :good: Jakieś mody były? :gwizdanie:
Opublikowano

Roboty do zajebania.... nie ma nawet kiedy wejsc na forum. Ale w styczniu pojawie sie na spocie :cool1:

aaaa i w dodatku na letnich jeszcze jezdze :gwizdanie:

Forum też zaczne częsciej odwiedzać :naughty:

mam nadzieje że spam nadrobisz :polew:
Opublikowano

Roboty do zajebania.... nie ma nawet kiedy wejsc na forum. Ale w styczniu pojawie sie na spocie :cool1:

aaaa i w dodatku na letnich jeszcze jezdze :gwizdanie:

Forum też zaczne częsciej odwiedzać :naughty:

mam nadzieje że spam nadrobisz :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

To gdzie na pasterkę chcecie iść :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja już piłem :decayed:

Opublikowano

ja już piłem :decayed:

chyba barszczyk przecież u ciebie się nie pija :tongue4:

Boney M - Gotta Go Home

0.18 masakrycznie dojebany dzwiek instrumentu :decayed:

Opublikowano

Kędzior, nawet nie wiesz ale wożę płytkę Boney M w aucie :kox:

Opublikowano

Kędzior, nawet nie wiesz ale wożę płytkę Boney M w aucie :kox:

to czemu jej nie zapuszczałeś ? :thumbdown:
Opublikowano

Kędzior, nawet nie wiesz ale wożę płytkę Boney M w aucie :kox:

to czemu jej nie zapuszczałeś ? :thumbdown:

no bo... no bo nie wiem że ktoś też jest tak uczuciowy żeby słuchać Boney M :decayed:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________patrz Przyjacielu :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176485.0

tylko nie trzepaj... :decayed:

Opublikowano

noo za***iste foty :)

usłyszałem przed chwilą dobry tekst :polew:

Molly to dobry towar, ale przy tobie wygląda jak świnia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No ładne zdjęcia kolega robi :decayed:

Opublikowano

Molly to dobry towar, ale przy tobie wygląda jak świnia :polew: :polew: :polew:

no nie jest zly :decayed:

gdzies to uslyszal? cholera ja widziałem dobry tekst ale mi z glowy wylecial musze przypomniec gdzie go widzialem,

o wiem jak się coś sp***doli np auto można powiedzieć: złośliwość przedmiotu nie ożywionego :decayed:

Opublikowano

a oglądałem zwiastun komedii i akurat poleciał taki tekst :decayed:

Opublikowano

jedzie ktoś na pasterke z grupą VAG ? vwslask.pl organizuje w Dąbrowie :)

Opublikowano

Kędzior jedziesz na pasterke?

Opublikowano

Kędzior jedziesz na pasterke?

jestem nie praktykujący :decayed: :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.