Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

Nie jest źle, nie narzekam. :evil:
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

a ja sie z toba lacze od 3 godzin juz nie spie wiec luzik :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

to wpadaj do mnie salatke cza zrobic :gwizdanie:

Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

a ja sie z toba lacze od 3 godzin juz nie spie wiec luzik :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

to wpadaj do mnie salatke cza zrobic :gwizdanie:

a dobrą? :naughty:

Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

a ja sie z toba lacze od 3 godzin juz nie spie wiec luzik :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

to wpadaj do mnie salatke cza zrobic :gwizdanie:

kuchnia działa na mnie tak jak kryptonit na supermana :decayed: tracę tam swoje moce :gwizdanie:
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

a ja sie z toba lacze od 3 godzin juz nie spie wiec luzik :wink4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

to wpadaj do mnie salatke cza zrobic :gwizdanie:

kuchnia działa na mnie tak jak kryptonit na supermana :decayed: tracę tam swoje moce :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

Nie jest źle, nie narzekam. :evil:

jasne lajcik - rewizja osobista jakieś blondyny i już humor się poprawia :kox: (nie jej :tongue4: )
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

Nie jest źle, nie narzekam. :evil:

jasne lajcik - rewizja osobista jakieś blondyny i już humor się poprawia :kox: (nie jej :tongue4: )

Jej też. :tongue4::wink4:
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja q***wa w robocie od 3 godzin! :disgust:

nie pękaj, ja w domu umieram z nudów, na szczęście już jutr do roboty :kox: :kox:

Nie jest źle, nie narzekam. :evil:

jasne lajcik - rewizja osobista jakieś blondyny i już humor się poprawia :kox: (nie jej :tongue4: )

Jej też. :tongue4::wink4:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

:decayed:

Opublikowano

Witka Kato, Akjam gdzie Ty dokladnie mieszkasz... moze bym podskoczył po tą ramke...bo przypomniałem sobie ze we wtorek auto do mechanika odstawiam... nie wiem kiedy mi zrobi wszystko ...

Siewierz ale dziś w robocie jestem... :cool1:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

:decayed:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

Taaaa.... :wink4:
Opublikowano

Kędzior, a ja bym się z chęcią napił :decayed:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

Kędzior z wódą byś odpuścił na troche i byś w końcu na instalacje uzbierał :evil: :evil: byś wiedział co to za przyjemność jechać tam gdzie się chce i nie patrzenia namiętnie na wskazania FIS'a:P

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

Kędzior z wódą byś odpuścił na troche i byś w końcu na instalacje uzbierał :evil: :evil: byś wiedział co to za przyjemność jechać tam gdzie się chce i nie patrzenia namiętnie na wskazania FIS'a:P

a teraz ma jak biznesmen :P wszędzie go wożą i może sie napić ;] sam sie zastanawiam czy naprawiać fure :kox:
Opublikowano

:hi:

ku7rwqy :polew:

miałem wczoraj to samo, reset jak h*j :wallbash: :wallbash: :wallbash:

już nie pije! :kwasny:

Kędzior z wódą byś odpuścił na troche i byś w końcu na instalacje uzbierał :evil: :evil: byś wiedział co to za przyjemność jechać tam gdzie się chce i nie patrzenia namiętnie na wskazania FIS'a:P

a teraz ma jak biznesmen :P wszędzie go wożą i może sie napić ;] sam sie zastanawiam czy naprawiać fure :kox:

do czasu będą go wozić hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.