Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja niestety musiałem dziś iść do roboty jeszcze :thumbdown: Ale pewnie nie będzie ruchu to się poobijam :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:
Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:

jeszcze nie zacząłem ale patrząc na kalendarz to jakieś 3 godziny max :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:

jeszcze nie zacząłem ale patrząc na kalendarz to jakieś 3 godziny max :gwizdanie:

Odpoczywaj bo po nowym roku pewnie znów zapierdalanie na B8 :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:

jeszcze nie zacząłem ale patrząc na kalendarz to jakieś 3 godziny max :gwizdanie:

Odpoczywaj bo po nowym roku pewnie znów zapierdalanie na B8 :gwizdanie:

b8 fajna furka ale stylistycznie b6 mi się podoba najbardziej ale i tak nie planuję zakupu furki przez co najmniej dwa lata :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:

jeszcze nie zacząłem ale patrząc na kalendarz to jakieś 3 godziny max :gwizdanie:

Odpoczywaj bo po nowym roku pewnie znów zapierdalanie na B8 :gwizdanie:

b8 fajna furka ale stylistycznie b6 mi się podoba najbardziej ale i tak nie planuję zakupu furki przez co najmniej dwa lata :decayed:

Jakoś b6 mi się nie podoba. Ewentualnie avant bo sedan to totalna padaka. I przesiadka z B5 do B6 to lipa. Jak już coś to B7. A B8 jest bardzo ładna nie gadaj :jerk:
Opublikowano

:hi:

:siema: Ile godzin pracy przewidujesz na dziś :decayed:

jeszcze nie zacząłem ale patrząc na kalendarz to jakieś 3 godziny max :gwizdanie:

Odpoczywaj bo po nowym roku pewnie znów zapierdalanie na B8 :gwizdanie:

b8 fajna furka ale stylistycznie b6 mi się podoba najbardziej ale i tak nie planuję zakupu furki przez co najmniej dwa lata :decayed:

Jakoś b6 mi się nie podoba. Ewentualnie avant bo sedan to totalna padaka. I przesiadka z B5 do B6 to lipa. Jak już coś to B7. A B8 jest bardzo ładna nie gadaj :jerk:

jeden woli piwo drugi żyto :wink4:

Opublikowano

:hi:

jeden woli piwo drugi żyto :wink4:

dokładnie tak :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

na fajrancie :decayed:

Opublikowano

:siema:

Jakoś b6 mi się nie podoba. Ewentualnie avant bo sedan to totalna padaka.

oj bluźnisz Bulczas :thumbdown:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_a4_19_tdi_131ps_by_badboy-t104931.0.html

:gwizdanie: Nie podoba mi sie i nic nie poardzę :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

siamanko jak narty ? ja dziś w robocie byłem :thumbdown: ale jutro jadę na stare mieszkanie po moją dechę więc może uda mi się kiedyś zabrać z wami :notworthy:

no bylo mega za***iście a ty wal po ta dechę i bedziemy jezdzic :kox: :kox:

no i spodnie muszę kupić :yeah:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.