Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tempomat za***ista sprawa :) jak pożyczam auto od taty to odrazu jak przekrocze 40kph włączam i sie delektuje jazdą bez nóg :decayed::kox:

do tego w skrzynia w automacie i jadąc autem w jednej ręce piwko a w drugiej fajka

cze :hi:

chyba faja z ziolem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jeszcze jutro pójdę na dzień albo nocka i dopiero w przyszłym tygodniu... :gwizdanie:

Pucek! Może byśmy ogarnęli te moje lapmy? :naughty: Wiesz co i jak to może byśmy to jakoś zrobili? :mysli:

hmm czemu nie, masz lampy, masz przejściówki, wystarczy założyć lampy, założyć przejściówki i podłączyć 2 kable w kabinie do boardcomputera

na koniec ewentualnie przestawienie vagiem, ogólnie rzecz biorąc muszę sobie przypomnieć projekt

Opublikowano

Ja jeszcze jutro pójdę na dzień albo nocka i dopiero w przyszłym tygodniu... :gwizdanie:

Pucek! Może byśmy ogarnęli te moje lapmy? :naughty: Wiesz co i jak to może byśmy to jakoś zrobili? :mysli:

hmm czemu nie, masz lampy, masz przejściówki, wystarczy założyć lampy, założyć przejściówki i podłączyć 2 kable w kabinie do boardcomputera

na koniec ewentualnie przestawienie vagiem, ogólnie rzecz biorąc muszę sobie przypomnieć projekt

No to kiedy? :wink4::embarrassed:
Opublikowano

Ja jeszcze jutro pójdę na dzień albo nocka i dopiero w przyszłym tygodniu... :gwizdanie:

Pucek! Może byśmy ogarnęli te moje lapmy? :naughty: Wiesz co i jak to może byśmy to jakoś zrobili? :mysli:

hmm czemu nie, masz lampy, masz przejściówki, wystarczy założyć lampy, założyć przejściówki i podłączyć 2 kable w kabinie do boardcomputera

na koniec ewentualnie przestawienie vagiem, ogólnie rzecz biorąc muszę sobie przypomnieć projekt

pucek rozeznaj temat tego kufateka jak sa te DRL'e podlaczone to potem to u mnie opanujemy :cool1:

Opublikowano

Ja jeszcze jutro pójdę na dzień albo nocka i dopiero w przyszłym tygodniu... :gwizdanie:

Pucek! Może byśmy ogarnęli te moje lapmy? :naughty: Wiesz co i jak to może byśmy to jakoś zrobili? :mysli:

hmm czemu nie, masz lampy, masz przejściówki, wystarczy założyć lampy, założyć przejściówki i podłączyć 2 kable w kabinie do boardcomputera

na koniec ewentualnie przestawienie vagiem, ogólnie rzecz biorąc muszę sobie przypomnieć projekt

pucek rozeznaj temat tego kufateka jak sa te DRL'e podlaczone to potem to u mnie opanujemy :cool1:

:gwizdanie:
Opublikowano

nie wiem Akjam, do piątku nocki, potem Sylwester, reszta weekendu raczej w domu :)

pamiętaj że nie mam ogrzewanego garażu :naughty: więc jak masz lepsze miejsce to wpadnę

Opublikowano

nie wiem Akjam, do piątku nocki, potem Sylwester, reszta weekendu raczej w domu :)

pamiętaj że nie mam ogrzewanego garażu :naughty: więc jak masz lepsze miejsce to wpadnę

No to jakoś się zgadamy. :good: Robiliście jakieś kodowanie u dimana jak zakładaliście bixy z tymi przeróbkami? :mysli:
Opublikowano

nie wiem Akjam, do piątku nocki, potem Sylwester, reszta weekendu raczej w domu :)

pamiętaj że nie mam ogrzewanego garażu :naughty: więc jak masz lepsze miejsce to wpadnę

No to jakoś się zgadamy. :good: Robiliście jakieś kodowanie u dimana jak zakładaliście bixy z tymi przeróbkami? :mysli:

u niego nie trzeba było bo nie ma DRLów, tzn ma ale nie podłączone :decayed:

różnica jest gdybyś chciał żeby światła włączały się automatycznie

Opublikowano

nie wiem Akjam, do piątku nocki, potem Sylwester, reszta weekendu raczej w domu :)

pamiętaj że nie mam ogrzewanego garażu :naughty: więc jak masz lepsze miejsce to wpadnę

No to jakoś się zgadamy. :good: Robiliście jakieś kodowanie u dimana jak zakładaliście bixy z tymi przeróbkami? :mysli:

u niego nie trzeba było bo nie ma DRLów, tzn ma ale nie podłączone :decayed:

różnica jest gdybyś chciał żeby światła włączały się automatycznie

Te moje przejściówki chyba to ogarną? :naughty::mysli:
Opublikowano

jeżeli to ofi kufatec to tak :decayed:

Opublikowano

jeżeli to ofi kufatec to tak :decayed:

:notworthy:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Krolu się pojawił zarobiony... :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Krolu się pojawił zarobiony... :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :polew:
Opublikowano

Nie chce ktoś moich lamp przednich :gwizdanie:

hał macz? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Krolu się pojawił zarobiony... :gwizdanie:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :polew:

:gwizdanie:

Nie chce ktoś moich lamp przednich :gwizdanie:

hał macz? :naughty:

Dział Sprzedam. :szukaj::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Nie chce ktoś moich lamp przednich :gwizdanie:

hał macz? :naughty:

Dla Ciebie 500zł z żarnikami :wink4:
Opublikowano

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

Opublikowano

kłaniam się towarzystwu ze śląska;) :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.