Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wogóle ktoś się wybiera? :kox::mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No kilka osób chyba się wybiera. Pewnie znowu piętro będzie nasze :decayed:

Opublikowano

ile tu pokrewnych duszy...

alkoholiki, zboczki itp. :D

czyli ze jak... tylko ja siedze w robocie...? :/

Opublikowano

ile tu pokrewnych duszy...

alkoholiki, zboczki itp. :D

czyli ze jak... tylko ja siedze w robocie...? :/

Było się uczyć :polew: :polew:
Opublikowano

akjam jak beda szczegoly znane to ja sie okresle... :D

a w ogole teraz mi sie przypomnialo ze na swieta kezor mial mi kupic koszulke klubowa... :(

Opublikowano

ile tu pokrewnych duszy...

alkoholiki, zboczki itp. :D

czyli ze jak... tylko ja siedze w robocie...? :/

Fajfun Ty się weź za robotę! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jak nie działa... :disgust: Mi tam działa! :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0

Zlot marcowy! :kox: Więc ktoś już wysłał zgłoszenia? :evil:

bo link z dzialu klubowego do ktorego my nie mamy dostepu :gwizdanie:

Opublikowano

no ucze sie ucze i tylko coraz to glupszy sie staje... :/

to chyba przez to forum... :P

Opublikowano

Dobra ja spadam na garaż na chwilę :hi:

Ci co w pracy niech zapierdalają :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:30_________________________________________________

Jak nie działa... :disgust: Mi tam działa! :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0

Zlot marcowy! :kox: Więc ktoś już wysłał zgłoszenia? :evil:

bo link z dzialu klubowego do ktorego my nie mamy dostepu :gwizdanie:

Dla nas będzie vipowski wątek :kox:
Opublikowano

no ucze sie ucze i tylko coraz to glupszy sie staje... :/

to chyba przez to forum... :P

To już tu nie zaglądaj! :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

smiej sie akjam smiej...

pier*olnie sniegiem to zaraz migusiem cie wezwa do roboty... :D

Opublikowano

smiej sie akjam smiej...

pier*olnie sniegiem to zaraz migusiem cie wezwa do roboty... :D

Ja nie odśnieżam... :cool1::tongue4:
Opublikowano

no ucze sie ucze i tylko coraz to glupszy sie staje... :/

to chyba przez to forum... :P

To już tu nie zaglądaj! :decayed::polew: :polew:

dokladnie fajfunie jeden :evil:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:40_________________________________________________

smiej sie akjam smiej...

pier*olnie sniegiem to zaraz migusiem cie wezwa do roboty... :D

Ja nie odśnieżam... :cool1::tongue4:

on sie fizycznej roboty brzydzi :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

no ucze sie ucze i tylko coraz to glupszy sie staje... :/

to chyba przez to forum... :P

To już tu nie zaglądaj! :decayed::polew: :polew:

dokladnie fajfunie jeden :evil:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:40_________________________________________________

smiej sie akjam smiej...

pier*olnie sniegiem to zaraz migusiem cie wezwa do roboty... :D

Ja nie odśnieżam... :cool1::tongue4:

on sie fizycznej roboty brzydzi :polew: :polew: :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

:good::decayed:
Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

to nara :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

Opublikowano

skoro nie chcecie to sie nie bede narzucal... :(

to nara :tongue4::polew: :polew:

:polew: :polew: :decayed:

Stasiu, wstawaj leniuszku !!!! :brawo:

:kox: :kox:

Diman jak dieta? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.