Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

:kox::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:

:evil:
Opublikowano
  • Autor

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:

"co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty :P

to następny rysunek to będzie A4 B9 :naughty: może coś z tego będzie :decayed:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:

"co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty :P

to następny rysunek to będzie A4 B9 :naughty: może coś z tego będzie :decayed:

to będziesz robił sportowe pakiety :tongue4:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:

"co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty :P

to następny rysunek to będzie A4 B9 :naughty: może coś z tego będzie :decayed:

to dawaj bo jestem ciekaw jak to wyjdzie :kox:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

będziesz robił modele poliftowe :wink4:

"co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty :P

to następny rysunek to będzie A4 B9 :naughty: może coś z tego będzie :decayed:

to dawaj bo jestem ciekaw jak to wyjdzie :kox:

Jo tyż! :naughty:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(
Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

:good: :gwizdanie:
Opublikowano

akjam a ty cos malo rozmowny dzisiaj jestes caly czas wstawiasz ikonki :gwizdanie:

Opublikowano

i co tam :gwizdanie:

Opublikowano

akjam a ty cos malo rozmowny dzisiaj jestes caly czas wstawiasz ikonki :gwizdanie:

:tongue4:

i co tam :gwizdanie:

:cool1:

:decayed::polew::evil::naughty::polew: :polew: :good:

Opublikowano

i co tam :gwizdanie:

drugi drin leci :kox: no to pyrsk :naughty:

Opublikowano

i co tam :gwizdanie:

drugi drin leci :kox: no to pyrsk :naughty:

:good:
Opublikowano

i co tam :gwizdanie:

drugi drin leci :kox: no to pyrsk :naughty:

:good:

:gwizdanie:

Opublikowano

co tam łajzy... :kox:

kezor szkice na wypasie naprawde... :slina:

Opublikowano

ja zakupiłem dwa paulanerki i na spokojnie

!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.