Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak to gdzie przeciez jest kolpak 17 :kox:

:kox: W dodatku za***isty! :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak to gdzie przeciez jest kolpak 17 :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:
Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak to gdzie przeciez jest kolpak 17 :kox:

:kox: W dodatku za***isty! :decayed:

ja wiem czy za***isty napewno orginalny :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

tyle to bedziesz mial jutro gosci na sylwku :gwizdanie:

Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak to gdzie przeciez jest kolpak 17 :kox:

:kox: W dodatku za***isty! :decayed:

ja wiem czy za***isty napewno orginalny :gwizdanie:

Na pewno? :naughty::polew: :polew: :polew:

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

tyle to bedziesz mial jutro gosci na sylwku :gwizdanie:

:kox::naughty:
Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

tyle to bedziesz mial jutro gosci na sylwku :gwizdanie:

kto ja...? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

tyle to bedziesz mial jutro gosci na sylwku :gwizdanie:

kto ja...? :gwizdanie:

no ty bo ja to tylko polowe :naughty:

Opublikowano

Seski da rade Mnie wcisnąć czy niebardzo ?? :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

pissz na bank tyle będzie :naughty:

tyle to bedziesz mial jutro gosci na sylwku :gwizdanie:

kto ja...? :gwizdanie:

no ty bo ja to tylko polowe :naughty:

no kilkoro chyba będzie... :decayed:

a jaki burdel będzie... :tongue4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:52_________________________________________________

Seski da rade Mnie wcisnąć czy niebardzo ?? :decayed:

z własnym krzesłem ok :decayed:

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

Opublikowano

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

Opublikowano

zdjcie0202sx.th.jpg

Keżor, kupiłem skóre wiesz w kogo stylu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

http://img600.imageshack.us/i/zdjcie0202sx.jpg/

Keżor, kupiłem skóre wiesz w kogo stylu :polew: :polew: :polew:

Aleś sie ponapinał!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://img600.imageshack.us/i/zdjcie0202sx.jpg/

Keżor, kupiłem skóre wiesz w kogo stylu :polew: :polew: :polew:

Aleś sie ponapinał!! :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no widać ze dużo ćwiczy :decayed:

Opublikowano

http://img600.imageshack.us/i/zdjcie0202sx.jpg/

Keżor, kupiłem skóre wiesz w kogo stylu :polew: :polew: :polew:

Jaki TapMadl! :kox::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sie nie znacie ;( ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.