Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a następnie to

:decayed:

buhehehe luzzz bluzzz :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:

no wlasnie ku***a przez niego zglodnialem ;(

została Ankara :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________

Spadam do wyrka :hi:

:hi:

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

przekonałeś mnie będę :good:

:wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

przekonałeś mnie będę :good:

:wink4::polew: :polew: :polew:

:naughty:
Opublikowano

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

przekonałeś mnie będę :good:

:wink4::polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

przekonałeś mnie będę :good:

:wink4::polew: :polew: :polew:

Masz tyle benzyny? :mysli::decayed:
Opublikowano

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

przekonałeś mnie będę :good:

:wink4::polew: :polew: :polew:

Masz tyle benzyny? :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Masz tyle benzyny? :mysli::decayed:

teraz benzyna tańsza niż ropa :decayed:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

Opublikowano

Masz tyle benzyny? :mysli::decayed:

teraz benzyna tańsza niż ropa :decayed:

Jeszcze nie. :cool1: A poza tym pytałęm czy tyle masz? :wink4::tongue4:

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Opublikowano

Masz tyle benzyny? :mysli::decayed:

teraz benzyna tańsza niż ropa :decayed:

Jeszcze nie. :cool1: A poza tym pytałęm czy tyle masz? :wink4::tongue4:

no włacha że mam :good: dziśiaj zalałem za cała dyche :naughty::kox:

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

szczera prawda :decayed:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

:ssij:

:tongue4:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

:ssij:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew:

BTW Nie sięgam! :embarrassed::wink4:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol' date=' to dojedziesz za 5 zł :polew:

[/quote']od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.