Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew:

:polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież to jest całe 8km :decayed:

Opublikowano

Kędzior gg mi pada tutaj Ci odpisze na twoje pytanie : tak, jak wykręcisz 4 świece odczujesz ogromną różnice w spalaniu, jednak nie zapomnij o hamowaniu silnikiem dzięki temu zmniejszysz spalanie o jakies 2 % czyli w twoim przypadku o jakies 5 litrów :decayed:

Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew: przecież to jest całe 8km

Ty zawsze wliczasz tego "loda" przy Spodku

ostatnio jechałeś autobusem i wyjazd też Cię wyszedł 43 zł :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior gg mi pada tutaj Ci odpisze na twoje pytanie : tak, jak wykręcisz 4 świece odczujesz ogromną różnice w spalaniu, jednak nie zapomnij o hamowaniu silnikiem dzięki temu zmniejszysz spalanie o jakies 2 % czyli w twoim przypadku o jakies 5 litrów :decayed:

a jak zapcham tłoki to podobno też pomaga ?
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew: przecież to jest całe 8km

Ty zawsze wliczasz tego "loda" przy Spodku

ostatnio jechałeś autobusem i wyjazd też Cię wyszedł 43 zł :gwizdanie:

:kox:
Opublikowano

Ty zawsze wliczasz tego "loda" przy Spodku

ostatnio jechałeś autobusem i wyjazd też Cię wyszedł 43 zł :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

Ty zawsze wliczasz tego "loda" przy Spodku

ostatnio jechałeś autobusem i wyjazd też Cię wyszedł 43 zł :gwizdanie:

dlatego jak jade do pracy to na dojazd wydaje 10zł a na powrót 40zł ahh ten orlen :gwizdanie:
Opublikowano

przeca ACK nie pali za wiele :gwizdanie:

jasne dwa tankowania do knurowa by musial zaliczyc :decayed:

Jakby jechał wolno... :decayed:

noooo :tongue4:

do knurofa jest cały czas z górki :rolleyes:

jakbym wziął Cię na hol, to dojedziesz za 5 zł :polew:

od ciebie do Dimka tak, ale do ciebie z 40zł by mnie wyszło żeby dojechać :polew: przecież to jest całe 8km

Ty zawsze wliczasz tego "loda" przy Spodku

ostatnio jechałeś autobusem i wyjazd też Cię wyszedł 43 zł :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Kędzior gg mi pada tutaj Ci odpisze na twoje pytanie : tak, jak wykręcisz 4 świece odczujesz ogromną różnice w spalaniu, jednak nie zapomnij o hamowaniu silnikiem dzięki temu zmniejszysz spalanie o jakies 2 % czyli w twoim przypadku o jakies 5 litrów :decayed:

a jak zapcham tłoki to podobno też pomaga ?

kiedy rozpędzisz się do żądanej prędkości zgaś go poprostu .... uzyskasz ten sam efekt :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kędzior gg mi pada tutaj Ci odpisze na twoje pytanie : tak, jak wykręcisz 4 świece odczujesz ogromną różnice w spalaniu, jednak nie zapomnij o hamowaniu silnikiem dzięki temu zmniejszysz spalanie o jakies 2 % czyli w twoim przypadku o jakies 5 litrów :decayed:

a jak zapcham tłoki to podobno też pomaga ?

kiedy rozpędzisz się do żądanej prędkości zgaś go poprostu .... uzyskasz ten sam efekt :naughty: :naughty:

:good: będę robił tak jak ty :decayed:
Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

pussy :decayed:
Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

podaj no nr tel do szefa :wink4:

Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

no narazie trzym sie i nie zaspij do domu :decayed:

Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

no narazie trzym sie i nie zaspij do domu :decayed:

tak jakby nadgodziny :polew:
Opublikowano

Dobra Pany, drzemnę się chwilę. :kox:

Do dziś. :hi:

no narazie trzym sie i nie zaspij do domu :decayed:

tak jakby nadgodziny :polew:

no jak zaspi to se musi napisac jak nic :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale sie nażarłem :kox: nie ma bata , musze od tego zwiększyć mase :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bigscreen_booty_dance.gif

:banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.