Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://img600.imageshack.us/i/zdjcie0202sx.jpg/

Keżor, kupiłem skóre wiesz w kogo stylu :polew: :polew: :polew:

Jaki TapMadl! :kox::polew: :polew: :polew:

Ja bym powiedział biznes women :polew: :polew:
Opublikowano

Seski włącz gg

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

ladne :cool1::mysli:

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

ladne :cool1::mysli:

nie mi to oceniac ja je już znam... :decayed:

Opublikowano

sie nie znacie ;( ;(

Nie becz! :decayed:
Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

ladne :cool1::mysli:

nie mi to oceniac ja je już znam... :decayed:

czyli nie dobra nie musisz odpowiadac :decayed:

Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

ladne :cool1::mysli:

nie mi to oceniac ja je już znam... :decayed:

czyli nie dobra nie musisz odpowiadac :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kto mnie zgarnie do Seskich jutro po drodze ;>?

Opublikowano

kto mnie zgarnie do Seskich jutro po drodze ;>?

Raczej nikt nie ma po drodze :tongue4:
Opublikowano

Seski ? :gwizdanie: :gwizdanie:

przeca ci odpowiedziałem :P

burdel powiadasz a co tam za dziolchy będą :naughty::mysli:

magda, monika, ania, D, ania, klaudia :decayed:

hmmm druga ania i kludia mnie zastanawiaja kto to znam :mysli:

a to moi i magdy znajomi ;)

ladne :cool1::mysli:

nie mi to oceniac ja je już znam... :decayed:

czyli nie dobra nie musisz odpowiadac :decayed:

no to ten tego... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Talib , nie wiem w czyim stylu , ale opierdol se bańke na łyso , będzie lepiej pasować :polew:

ja Cie moge wziąć , jak będzie mi auto jeździć , a jak nie to sam poprosze o podwózke :notworthy:

Opublikowano

widzisz Bulczas ale mam kolege Keżora, zabierze mnie po drodze a nie jak ty hehehe

Keżor to jest skóra jak ta z konia :decayed: :decayed:

Opublikowano

widzisz Bulczas ale mam kolege Keżora, zabierze mnie po drodze a nie jak ty hehehe

Keżor to jest skóra jak ta z konia :decayed: :decayed:

koło nas w sklepie są kabanosy z konia jak byś chciał do kompletu...

:gwizdanie:

Opublikowano

Talib , nie wiem w czyim stylu , ale opierdol se bańke na łyso , będzie lepiej pasować :polew:

ja Cie moge wziąć , jak będzie mi auto jeździć , a jak nie to sam poprosze o podwózke :notworthy:

:polew: :polew:

Opublikowano

Witam kolegów, kurna cewka mi padła.... jedna wymieniona i c**j 10km i kolejne dwie...........;([br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:39_________________________________________________PANOWIE i PANIE pomocy......mam nadzieję że check będzie można usunąć jak nei mam ori cewki ... jutro wymieniam wszystkie i świece tez ... części już pozamawiane przez AUTO - ZIĘBE (tam pracuję)

Opublikowano

widzisz Bulczas ale mam kolege Keżora, zabierze mnie po drodze a nie jak ty hehehe

Keżor to jest skóra jak ta z konia :decayed: :decayed:

Jakbyś nie mieszkał na zadupiu to bym po Ciebie podjechał :decayed:
Opublikowano
  • Autor

narysowałem to B9 :P

ale i tak nie może sie równać z tym B9

3951.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

Witam kolegów, kurna cewka mi padła.... jedna wymieniona i ch***j 10km i kolejne dwie...........;([br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:39_________________________________________________PANOWIE i PANIE pomocy......mam nadzieję że check będzie można usunąć jak nei mam ori cewki ... jutro wymieniam wszystkie i świece tez ... części już pozamawiane przez AUTO - ZIĘBE (tam pracuję)

napisz na "elektrycznym" ja ch*ja się znam :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 22:46_________________________________________________

narysowałem to B9 :P

ale i tak nie może sie równać z tym B9

3951.jpg

:polew: :polew:

wycieraczka na srodku szyby, jak robili sobie kozacy z fiatów uno :polew:

Opublikowano

narysowałem to B9 :P

ale i tak nie może sie równać z tym B9

3951.jpg

:polew: :polew:

O k**wa :sick3: :sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.