Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekaj, pokaże Ci w paincie :decayed:

chciałbym to zobaczyć :cool1:

Ja też! :notworthy::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas może Ty będziesz wiedział wywli mi błąd przy cewkach nie ori??

A czy to forum motoryzacyjne :wstydliwy:

no tak przeciez tutaj się o duapch pisze i browarach - wybaczcie

Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

Kopiuj wklej drukuj też się liczy :decayed:
Opublikowano

Bulczas może Ty będziesz wiedział wywli mi błąd przy cewkach nie ori??

A czy to forum motoryzacyjne :wstydliwy:

no tak przeciez tutaj się o duapch pisze i browarach - wybaczcie

Spoko. :wink4::naughty::decayed:
Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

w przeszkolu lepsze rysowałem :naughty:

Stasiu rysuj w pejncie

Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

jak bym mial talen w rysowaniu to bym nie zapierniczal na budowie :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas może Ty będziesz wiedział wywli mi błąd przy cewkach nie ori??

A czy to forum motoryzacyjne :wstydliwy:

no tak przeciez tutaj się o duapch pisze i browarach - wybaczcie

Nie wiem nie znam się zarobiony jestem :polew: :polew:
Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

w przeszkolu lepsze rysowałem :naughty:

Stasiu rysuj w pejncie

Stasiu chyba rysuje bo go długo nie ma... :gwizdanie:
Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

w przeszkolu lepsze rysowałem :naughty:

Stasiu rysuj w pejncie

Stasiu chyba rysuje bo go długo nie ma... :gwizdanie:

Już się boje co on spłodzi :gwizdanie:
Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

jak bym mial talen w rysowaniu to bym nie zapierniczal na budowie :gwizdanie:

farbkami i kredkami to my tej Polski nie zbudujemy :wink4::polew:
Opublikowano

wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine :P

a tak w ogóle to jebcie sie :decayed: pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie :decayed:

w przeszkolu lepsze rysowałem :naughty:

Stasiu rysuj w pejncie

Stasiu chyba rysuje bo go długo nie ma... :gwizdanie:

pewnie poszedl pochytac sobie browarka do tego rysowania :cool1:

Opublikowano

mam :decayed: zróbcie werble :kox:

Opublikowano

Dajesz :naughty:

Opublikowano

mam :decayed: zróbcie werble :kox:

srutu tutututututuutut :tongue4:
Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

:polew: :polew: :polew: Rysunek techniczny :decayed:
Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

ty to sie nauczyciela nadajesz a nie na rysownika :decayed:

Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

a to że tak nisko siedzi nie poprawiasz? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

mgr inż stanley

30122010671.jpg

myślałem , że narysujesz własne :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ? :decayed:

24122010652.jpg

27122010659.jpg

Opublikowano

Keżor przypomniało mi się.. wrzuc ten filmik o tym polaku co takim łamanym angielskim mówił :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.