Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

myślałem , że narysujesz własne :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ? :decayed:

24122010652.jpg

27122010659.jpg

zajebicho komu to zaiwaniles :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam zepsutą myszkę, więc ciężko nawet coś zakreskować :wallbash:

nazbiorniku po 5x to samo zdjecie otwieram :wallbash:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor przypomniało mi się.. wrzuc ten filmik o tym polaku co takim łamanym angielskim mówił :decayed: :decayed:

to?

to hał aj ken tejk :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________

mgr inż stanley

30122010671.jpg

myślałem , że narysujesz własne :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ? :decayed:

24122010652.jpg

27122010659.jpg

zajebicho komu to zaiwaniles :gwizdanie:

oba są podpisane :decayed: kliknij otwórz fotke w nowym oknie i obaczysz :decayed:
Opublikowano

mgr inż stanley

30122010671.jpg

:kox::polew:

a co powiecie na Hamerykańce ? :decayed:

24122010652.jpg

27122010659.jpg

:gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

BTW

accord ma właśnie ładną linię między nadkolem a maską

1372776784.jpg

1388017233_7.jpg

Opublikowano

o jakimś kolesiu co węże łapał czy cos ..

Opublikowano

mam zepsutą myszkę, więc ciężko nawet coś zakreskować :wallbash:

nazbiorniku po 5x to samo zdjecie otwieram :wallbash:

:polew:

to przez przeciążenia nie wina myszki :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

o k**wa już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Opublikowano

Keżor przypomniało mi się.. wrzuc ten filmik o tym polaku co takim łamanym angielskim mówił :decayed: :decayed:

to?

to hał aj ken tejk :polew: :polew:

Stary filmik ale dobry! :polew: :polew:
Opublikowano

o jakimś kolesiu co węże łapał czy cos ..

odłóż używki, weź się do nauki :decayed:

Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

o jakimś kolesiu co węże łapał czy cos ..

węże łapał k**wa :polew: :polew:

najpierw oglądnij tooo

Alligator Attack in ILLINOIS !

a następnie to

:decayed:

Opublikowano

Filmik powala na kolana :polew: :polew:

Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:

ja dzisiaj zjadlem o 21 :pleasantry::facepalm:

Opublikowano

o jakimś kolesiu co węże łapał czy cos ..

węże łapał ku***a :polew: :polew:

najpierw oglądnij tooo

Alligator Attack in ILLINOIS !

a następnie to

:decayed:

To też jest dobre! Gość jest przechooj! :kox: :kox:
Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:

no wlasnie k**wa przez niego zglodnialem ;(

Opublikowano

Spadam do wyrka :hi:

Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:

no wlasnie ku***a przez niego zglodnialem ;(

została Ankara :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________

Spadam do wyrka :hi:

:hi:

Opublikowano

ja tam jem czekolade....a filmik prze choooj :polew: :polew:

Opublikowano

o ku***a już po 19tej :shocked: to ide coś zjeść :decayed:

Nie mów przy dimanie o jedzeniu o tej porze bo On z tym walczy! :rant: :gwizdanie:

no wlasnie ku***a przez niego zglodnialem ;(

została Ankara :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________

Spadam do wyrka :hi:

:hi:

nie no lodowka jest pelna zakupy zrobione na jutrzejsza impreze :kox: :kox: ale nie poddam sie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.