Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

ja się alkoholem brzydzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil:

To tak jak ja. :gwizdanie:

no po ilości wódy widać :gwizdanie:

EEJJJJ to Wy jesteście wódniki w horoskopie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

ja się alkoholem brzydzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil:

To tak jak ja. :gwizdanie:

no po ilości wódy widać :gwizdanie:

EEJJJJ to Wy jesteście wódniki w horoskopie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ryba i to moze dlatego wóda mi leży (czasami ) :evil:

Opublikowano

Zdj_cie0781.jpg

nie zdążyłem już dziś kupić spodni, więc przymierzyłem od brata, teraz do takich wchodzę :kox:

ale skurczybyk nie chce mi ich pożyczyć :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie0781.jpg

nie zdążyłem już dziś kupić spodni, więc przymierzyłem od brata, teraz do takich wchodzę :kox:

ale skurczybyk nie chce mi ich pożyczyć :wallbash:

jak żeś zszedł tyle rozmiarów to może ja Ci swoje pożycze :decayed:
Opublikowano

Zdj_cie0781.jpg

nie zdążyłem już dziś kupić spodni, więc przymierzyłem od brata, teraz do takich wchodzę :kox:

ale skurczybyk nie chce mi ich pożyczyć :wallbash:

Jebnij mu ze łba to pożyczy :decayed:
Opublikowano

Zdj_cie0781.jpg

nie zdążyłem już dziś kupić spodni, więc przymierzyłem od brata, teraz do takich wchodzę :kox:

ale skurczybyk nie chce mi ich pożyczyć :wallbash:

pucekTy gorzej niz baba inni sie martwia o wode a Ty o spodnie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A w ogóle to idziecie w koszuli czy bez :polew:

Opublikowano

noo poważnie Keżor :gwizdanie:

już postanowiłem, dzisiaj jeszcze pomęczę się w swoich gaciach, natomiast zaraz po nowym roku jadę kupić nowe, takie postanowienie :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________

A w ogóle to idziecie w koszuli czy bez :polew:

zastanawiam się czy nie zabrać spodni z garniaka i do tego koszula :gwizdanie:

Opublikowano

Garnitur :sick3::shocked:

Opublikowano
  • Autor

noo poważnie Keżor :gwizdanie:

już postanowiłem, dzisiaj jeszcze pomęczę się w swoich gaciach, natomiast zaraz po nowym roku jadę kupić nowe, takie postanowienie :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________

A w ogóle to idziecie w koszuli czy bez :polew:

zastanawiam się czy nie zabrać spodni z garniaka i do tego koszula :gwizdanie:

jak ustalicie to ja i w gangolu moge wy***rdolić , bo mam :kox:
Opublikowano

Garnitur :sick3::shocked:

lubię :polew:

a na poważnie, nie, koszulka + o 3 rozmiary za duże jeansy :naughty:

gacie wynagradza finlandia :>

Opublikowano

noo poważnie Keżor :gwizdanie:

już postanowiłem, dzisiaj jeszcze pomęczę się w swoich gaciach, natomiast zaraz po nowym roku jadę kupić nowe, takie postanowienie :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________

A w ogóle to idziecie w koszuli czy bez :polew:

zastanawiam się czy nie zabrać spodni z garniaka i do tego koszula :gwizdanie:

jak ustalicie to ja i w gangolu moge wy***rdolić , bo mam :kox:

z komuni :polew: :polew:
Opublikowano

na dodatek z wczesnej :polew:

Opublikowano

noo poważnie Keżor :gwizdanie:

już postanowiłem, dzisiaj jeszcze pomęczę się w swoich gaciach, natomiast zaraz po nowym roku jadę kupić nowe, takie postanowienie :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:45_________________________________________________

A w ogóle to idziecie w koszuli czy bez :polew:

zastanawiam się czy nie zabrać spodni z garniaka i do tego koszula :gwizdanie:

jak ustalicie to ja i w gangolu moge wy***rdolić , bo mam :kox:

Nas wypierdzieli ale z kapci o 24 :decayed:
Opublikowano

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

jutro o 20 tej jakoś wrócisz przecież :tongue4:
Opublikowano

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

Podobno fajfun stawia obiad słyszeliście :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

Podobno fajfun stawia obiad słyszeliście :naughty:

mnie zastanawia czy jak skończymy sie bawić to pójdzie sie kąpać :kox:
Opublikowano

ja aż tak nie piję dzisiaj, mam 70km do domu :rolleyes:

Podobno fajfun stawia obiad słyszeliście :naughty:

mnie zastanawia czy jak skończymy sie bawić to pójdzie sie kąpać :kox:

myślę że nie, a dlaczego? a no dlatego że wcześniej Bulczas będzie ćwiczył do opery :polew:

Opublikowano

W nadchodzącym roku życzę Wam:

1. Aby Wasze Kobiety nie spijały Wam alkoholu, co by było więcej dla nas :decayed:

2. Aby turbiny zawsze Wam dobrze pompowały :a4fan:

3. Aby każdego było stać na naprawy w ASO :ad:

4. Przynajmniej tyle samo udanych, wspólnych imprez :drunk:

5. Aby paliwo już nam nie drożało :PB98::ON:

6. Aby Wasze Kobiety, były zawsze przy Was i żeby były dla Was oparciem :sexinbed:

7. Duzej ilości wyskakujacych koni spod maski :piroman:

:) :) :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.