Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:

a Tobie wszystkie :>
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:

a Tobie wszystkie :>

a Ty jestes z Katowic

:tongue4:

Opublikowano

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:

a Tobie wszystkie :>

a Ty jestes z Katowic

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:

a Tobie wszystkie :>

a Ty jestes z Katowic

:good::naughty:

Do siego 2011r. :drunk: :drunk:

nawzajem i życze Ci spotów we wtorki :good::decayed:

:decayed:

stan 1ka ci wypadła :shocked:

a Tobie wszystkie :>

a Ty jestes z Katowic

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty z czego sie chorzowski śmiejesz ? :naughty:
Opublikowano

czyżby szybka haja na zakończenie roku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyżby szybka haja na zakończenie roku :decayed:

ja już czekam przy drzwiach w dresie :kox: wpadaj po mnie i jadymy na chorzów :baseball:
Opublikowano

czyżby szybka haja na zakończenie roku :decayed:

ja już czekam przy drzwiach w dresie :kox: wpadaj po mnie i jadymy na chorzów :baseball:

krolu już offline :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

:naughty:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

biorę te dwie po prawej :naughty:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

bedziesz coś wysadzał w powietrze?

wóda rozumiem, ale ta reszta.... :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

a te małe to ruzumiem , żeby sobie dzieciak też postrzelał ? :polew:
Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

bedziesz coś wysadzał w powietrze?

wóda rozumiem, ale ta reszta.... :mysli:

:decayed:

Stanley, Diman! Ja też mniejszych flaszek nie mam w domu... 3L i 1,5L... :decayed: Co do reszty to będzie się działo... :evil: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

a te małe to ruzumiem , żeby sobie dzieciak też postrzelał ? :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

bedziesz coś wysadzał w powietrze?

wóda rozumiem, ale ta reszta.... :mysli:

:decayed:

Stanley, Diman! Ja też mniejszych flaszek nie mam w domu... 3L i 1,5L... :decayed: Co do reszty to będzie się działo... :evil: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

a te małe to ruzumiem , żeby sobie dzieciak też postrzelał ? :polew:

:gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Teraz muszę wyrzućić wszystko z lodówki i wsadzić te flaszki żeby się fajnie zmroziły... :naughty:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

ja się alkoholem brzydzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil:

Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

ja się alkoholem brzydzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil:

To tak jak ja. :gwizdanie:
Opublikowano

Teraz muszę wyrzućić wszystko z lodówki i wsadzić te flaszki żeby się fajnie zmroziły... :naughty:

to co ty masz mikrowele z mrozeniem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zakupy poczynione. :kox:

029a5a388df32908med.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie:

petardy rozumie ale smirnoff fuj :sick3: :sick3: :sick3:

Oj diman, diman...

Wódeczka jak wódeczka. :kox: Jest jeszcze finka ale to na jutro. :tongue4:

ja się alkoholem brzydzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::evil:

To tak jak ja. :gwizdanie:

no po ilości wódy widać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.