Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dizel ma czarny gryll od kopcenia :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy różnią się czymś zderzaki S-LINE B7 benzyna - dizel? :mysli:

to nie ten dział :szukaj:

:sesese:

Czy różnią się czymś zderzaki S-LINE B7 benzyna - dizel? :mysli:

te od benzyny mają mniejsze zaczepy bo auta z tymi silnikami są wolniejsze :kox: :kox: :kox:

dizel ma czarny gryll od kopcenia :decayed:

:punish: :punish: :fool: :fool:
Opublikowano

oj akjam zostaw chodzaz bude stara... :P[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 14:09_________________________________________________a co z ta impreza...?

dajcie mi cynk jak cos... ;)

Opublikowano

:hi:

Miszka też się dziś wybieram na ten film :naughty:

bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :decayed:

Opublikowano

:hi:

Miszka też się dziś wybieram na ten film :naughty:

bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Miszka też się dziś wybieram na ten film :naughty:

bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :decayed:

:gwizdanie:

o chyba jak pisałeś wcześniej to byłeś jeszcze normalnego koloru...a teraz :sick3:

:decayed:

Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Opublikowano

:hi:

Miszka też się dziś wybieram na ten film :naughty:

bulczas graty klubowicza chociaż to nieźle pedalski kolor :decayed:

:gwizdanie:

:good:
Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał :decayed:
Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał :decayed:

:nabijasie::naughty:
Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

bierz go bo za***iście wyglada tylko tak jak pisales musisz wymienic gril na chrom a co do tych kratek to sie nie przejmuj tam sa takie dwie kierownice powietrza jak to jest 3.0 tdi albo 2.0 tdi BRD a jak jest tylko jedna to jest z jednej stony zaslepka a z rugiej ta kierownica powietrza jak cos to mam na lewą strone zaślepke chodz i tak ci sie nie przyda bo tam musisz dorezac twoja kierownice powietrza ale to zaden problem sie zrobi :good:

Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał :decayed:

jesteś z Sosnowca....tego nie zmienisz nigdy cię nie polubię :decayed:

Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

bierz go bo za***iście wyglada tylko tak jak pisales musisz wymienic gril na chrom a co do tych kratek to sie nie przejmuj tam sa takie dwie kierownice powietrza jak to jest 3.0 tdi albo 2.0 tdi BRD a jak jest tylko jedna to jest z jednej stony zaslepka a z rugiej ta kierownica powietrza jak cos to mam na lewą strone zaślepke chodz i tak ci sie nie przyda bo tam musisz dorezac twoja kierownice powietrza ale to zaden problem sie zrobi :good:

No tak właśnie mi się wydaje żeby te kratki pochytać. :kox: Więc najprawdopodobniej bedziemy rezać bixy i zderzak. :evil: Nie jestem pewn czy to mój kolor ale chyba innego odcienia nibieskiego w B7 nie było... :mysli:
Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał :decayed:

jesteś z Sosnowca....tego nie zmienisz nigdy cię nie polubię :decayed:

jak to nie zmieni -przeprowadzi sie z tego zadupia i może go polubisz :naughty:

Opublikowano

Bulczas na różowo :sick3:

gej :decayed:

Chcę żeby Miszka mnie bardziej lubiał :decayed:

jesteś z Sosnowca....tego nie zmienisz nigdy cię nie polubię :decayed:

jestem z Czeladzi już mnie lubisz :tongue4:
Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

bierz go bo za***iście wyglada tylko tak jak pisales musisz wymienic gril na chrom a co do tych kratek to sie nie przejmuj tam sa takie dwie kierownice powietrza jak to jest 3.0 tdi albo 2.0 tdi BRD a jak jest tylko jedna to jest z jednej stony zaslepka a z rugiej ta kierownica powietrza jak cos to mam na lewą strone zaślepke chodz i tak ci sie nie przyda bo tam musisz dorezac twoja kierownice powietrza ale to zaden problem sie zrobi :good:

No tak właśnie mi się wydaje żeby te kratki pochytać. :kox: Więc najprawdopodobniej bedziemy rezać bixy i zderzak. :evil: Nie jestem pewn czy to mój kolor ale chyba innego odcienia nibieskiego w B7 nie było... :mysli:

no chyba innego niebieskiego nie bylo zaslepki muszisz sobie pochytac w aso 50 zł szt :evil: a kratki nie muszisz chytac bo tam sa juz w tym zderzaku a kierownice twoja sie wykorzysta :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:11_________________________________________________dobra spadam bede pozniej :hi:

Opublikowano
:good: Jutro się umówiłem z gościem i jadę go obejrzeć. :kox: Muszę dojechać na giełdę do GLiwic. Którędy najlepiej jechać? :mysli:
Opublikowano

chwila na forum i zjazd rodzinki :przebiegly:

I wódzia... :gwizdanie:

Diman! Może Ty będziesz wiedział? Widziałeś ten zderzak co mam na oku? On nie ma chłodzenia IC tak jak my mamy. Ty Tam coś modziłeś z tymi kratkami. To się da chyba bez problemu wymienić na taką z chłodzeniem jakbym wziął ten zderzak?

bierz go bo za***iście wyglada tylko tak jak pisales musisz wymienic gril na chrom a co do tych kratek to sie nie przejmuj tam sa takie dwie kierownice powietrza jak to jest 3.0 tdi albo 2.0 tdi BRD a jak jest tylko jedna to jest z jednej stony zaslepka a z rugiej ta kierownica powietrza jak cos to mam na lewą strone zaślepke chodz i tak ci sie nie przyda bo tam musisz dorezac twoja kierownice powietrza ale to zaden problem sie zrobi :good:

No tak właśnie mi się wydaje żeby te kratki pochytać. :kox: Więc najprawdopodobniej bedziemy rezać bixy i zderzak. :evil: Nie jestem pewn czy to mój kolor ale chyba innego odcienia nibieskiego w B7 nie było... :mysli:

raczej wszystkie są tak samo niebieskie :gwizdanie:

nie bój żaby się przemaluje :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.