Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

ku***a Pucek , tak mi sie wkręciła ta nuta , że masakra :kox: :kox:

a ta laska tak za***iście śpiewa , że jakbym był romantykiem większym to bym ryczał przy tym :polew: :polew:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________to jest spoko

:>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

:sick3:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde lubię Oka... zadzwońcie do niego co by go ostrzec :embarrassed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde lubię Oka... zadzwońcie do niego co by go ostrzec :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde lubię Oka... zadzwońcie do niego co by go ostrzec :embarrassed:

:polew:

roz*ebałeś mnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

1715.jpg

zrobię tak Okowi jak przyjedzie :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 15:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko cicho to ma być niespodzianka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kurde lubię Oka... zadzwońcie do niego co by go ostrzec :embarrassed:

:polew:

roz*ebałeś mnie :polew: :polew: :polew:

Miszka! Przechooj! Nie wierzyłem w to, że w Naszej klubowej społeczności jest gej ale teraz zmieniam zdanie. :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja k**wa napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Keżor, rozkurwiło mi system :decayed:

leci nowa płyta do auta :kox:

Pure addicted- Distortion

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja ku***a napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja ku***a napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

czytam miedzy wierszami :naughty:

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja ku***a napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

czytam miedzy wierszami :naughty:

ee nie pier**l jakimi wierszami :afro::lol1:

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja ku***a napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

czytam miedzy wierszami :naughty:

ee nie pier**l jakimi wierszami :afro::lol1:

jest już Oko? bawicie się już siusiokami ? :gwizdanie:

Opublikowano

zielonego drzewka już nie ma oto ostatnie foto :gwizdanie:

1000283d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 16:21_________________________________________________ :pali: :pali:

spaliłeś zielone drzewko :mysli: :gwizdanie:

a czy ja ku***a napisałem że paliłem jakieś drzewko zielone ? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

czytam miedzy wierszami :naughty:

ee nie pier**l jakimi wierszami :afro::lol1:

jest już Oko? bawicie się już siusiokami ? :gwizdanie:

a Ty co taki zainteresowany? :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.