Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Pucek :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

Opublikowano

siema Pucek :hi:

Siemanko :>

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

siema Pucek :hi:

Siemanko :>

no siema siema :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema Pucek :hi:

Siemanko :>

co się szczerzysz? :cool1:

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

bardzo chętnie tylko to aż 50 km w jedną strone :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:48_________________________________________________

siema Pucek :hi:

Siemanko :>

co się szczerzysz? :cool1:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

bardzo chętnie tylko to aż 50 km w jedną strone :gwizdanie:

diesla mosz możesz ciorać :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

bardzo chętnie tylko to aż 50 km w jedną strone :gwizdanie:

diesla mosz możesz ciorać :decayed:

ta diesla

wczoraj zalałem 10 litórw za 50 zł :wallbash:

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

bardzo chętnie tylko to aż 50 km w jedną strone :gwizdanie:

diesla mosz możesz ciorać :decayed:

ta diesla

wczoraj zalałem 10 litórw za 50 zł :wallbash:

LPG 2,7 zł :>

Opublikowano

:hi:

ale widze że tu jest zadymione :evil:

podjechałbyś na Tychy do mnie :naughty:

bardzo chętnie tylko to aż 50 km w jedną strone :gwizdanie:

diesla mosz możesz ciorać :decayed:

ta diesla

wczoraj zalałem 10 litórw za 50 zł :wallbash:

LPG 2,7 zł :>

już nie długo

wujek Tusk wymyśli jakąś akcyzę :tongue4:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

aaa ostatnio po odpięciu akumulatora robię więcej km na baku niż zawsze, bo aż 440km :kox:

jak tu się nie cieszyć z jazdy :> teraz więcej daję na płyn do spryskiwaczy :polew:

co się szczerzę? a bo mam za***isty humor :decayed:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

aaa ostatnio po odpięciu akumulatora robię więcej km na baku niż zawsze, bo aż 440km :kox:

jak tu się nie cieszyć z jazdy :> teraz więcej daję na płyn do spryskiwaczy :polew:

co się szczerzę? a bo mam za***isty humor :decayed:

dżentelmen nie szczerzy zębów synku :tongue4:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

a pomyśl sobie jakbyś się wk***iał gdybyś nie zagazował :naughty:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

a pomyśl sobie jakbyś się wk***iał gdybyś nie zagazował :naughty:

nawet mi nie gadaj :decayed:

a miałem gazować od razu po kupnie, tylko zachciało się modów :wallbash:

ale co tam, instalka spłaciła się po 5 miesiącach :)

na szczęście nic się nie jebie[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:58_________________________________________________Oko, mylisz pojęcia, ja jestem Romantyk, nie dżentelmen :naughty:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

a pomyśl sobie jakbyś się wk***iał gdybyś nie zagazował :naughty:

nom przy 1,8t zimą to z 16 litrów PB :mysli:

Opublikowano

Miiiiszka, ja tankuję na Blisce za 2.54 :naughty:

a pomyśl sobie jakbyś się wk***iał gdybyś nie zagazował :naughty:

nom przy 1,8t zimą to z 16 litrów PB :mysli:

chyba żartujesz :gwizdanie:

tyle co ADR, czyli 12 bez upalania

Opublikowano

]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:58_________________________________________________Oko, mylisz pojęcia, ja jestem Romantyk, nie dżentelmen :naughty:

A to w takim razie zwracam honor :wink4:

Od dzisiaj będę ci mówił adam mickiewicz :tongue4:

Opublikowano

szpoko :decayed:

Opublikowano

Miszka jak twoja wróci z roboty to wsiadaj w Yarisa i w te pędy do mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka jak twoja wróci z roboty to wsiadaj w Yarisa i w te pędy do mnie :gwizdanie:

no właśnie będzie już późno a Ty w robocie siedzisz ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.